Forum Dragon Ball Nao

» Co zrobilibyście w obliczu Apokalipsy?

Strony:   1, 2, 3, 4  
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Sprzedałbym parę buffów w L2, tak jak w każdy inny normalny dzień...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Żadnej w 2012 apokalipsy nie będzie- to bzdury, co ludzie gadają ,że nastąpi. Tych końców było wielu, a żaden się nie sprawdził.
No cóż nie wiem. Może bym zaczęła korzystać z życia na maxa, zaczęła spełniać swe marzenia. Na pewno bym posłuchała sobie paru płyt, potańczyła. Sądzę iż bym też sobie poczytała co nieco. A co najważniejsze- bardo dużo bym się modliła.O to by nie zabijał ludzi i byśmy zdołali uciec. Najchętniej to bym zabrała wszystkich ludzi i razem z nimi uciekła na inną planetę. Chociaż wiem , że to niemożliwe.
Pozdro.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Kontemplowałbym widowiskową scenerię towarzyszącą końcowi ludzkości. Wszak, nie na co dzień ma się przyjemność doświadczenia apokalipsy.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Wiadomo, jak mam zaraz zginać to garściami z życia, sex, drugs and rock&roll. Niekoniecznie w tej kolejności.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie wiem, jak Depeche Mode kocham, nie wiem. Podejrzewam, że umrę na miejscu, ewentualnie zachowam resztki instynktu samozachowawczego i zacznę uciekać gdzie pieprz rosnie.
To tyle, a nie jakieś modlitwy, spotkania z przyjaciółmi, słodkie spanko. To tyle jeśli chodzi o biblijną wizję Apokalipsy.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
No cóż co ja bym zrobiła...
- Przeczytałabym wszystkie swoje ulubione książki i gazetki wzdłuż i wszeż
- Pogodziła się z tymi, których nie lubię
- Wytańczyłabym się
- zrobiła dużo zdjęć z byle okazji
- wyściskałabym wszystkich aż do ostatniej kropelki
- napisała jakieś opowiadanie
- przeszłabym przez całe miasto
- zaczęłabym gromadzić wspomnienia z wszystkich moich chwil w życiu

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.203
Posty: 633
Skąd: Kielce
Focus wie, co i komu bym powiedziała

A serio, pewnie postarałabym się żyć pełnią życia, acz nie przesadzałabym z łamaniem prawa, najwyżej picie w miejscu publicznym. Zresztą, pewnie umarłabym, oglądając Demotywatory ^^
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Twoja pełnia życia to dla mnie random. Nie wiem co bym zrobił, pewnie to co by mi przyszło do głowy jako pierwsze. Np. zdobyłbym kasę drogą zbrodni i udał się na koncerty moich ulubionych zespołów. Może bym gwałcił szesnastolatki, nie wiem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.748
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
objadłabym się jak świnia, wielką ilością niesamowicie kalorycznych, tłustych i smacznych potraw bez obaw, że przytyję, bo nie da się za bardzo przytyć w tydzień, a nawet jeśli to co z tego, skoro będzie koniec świata. Poza tym pewnie spróbowałabym jakichś rzeczy, które by mnie pociągały, ale na które w tej chwili nie mam odwagi [może to być zarówno wyjście na ulicę w * butach striptizerki (takich czarnych, błyszczących, do połowy uda, na ogromnej szpilce) , skok ze spadochronem, jak i zjedzenie sajgonek (od lat mam na nie ochote, ale wciąż się boję, że mi nie posmakują i pryśnie ich urok)]

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Amora Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Amora
Wiek: 30
Dni na forum: 5.213
Posty: 86
Skąd: Planeta czwartej gwiazdy
Zrobiłabym wszystkie zakazane rzeczy i w ogóle wszystko, na co zawsze miałam ochotę, a czego nigdy nie zrobiłam
D_Corleone^^ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
D_Corleone^^
Wiek: 29
Dni na forum: 5.491
Ostrzeżenia: 1
Posty: 107
Skąd: オルシュティン
Hmm, no gdyby już się tak okazało i byłaby to raczej jakoś naukowo potwierdzona wiadomość to musiałbym się poważnie zastanowić . Mimo to na pewno nie załamywałbym się, tylko raczej żałował tego, że mogło mnie jeszcze wiele w życiu dobrego spotkać. Wiem jedno, na pewno poszedłbym się nagrać za wszystkie czasy w kosza, poimprezowałbym z najważniejszymi dla mnie ludźmi i poszedłbym do żyjących członków mojej rodziny, na pewno podejmując ważne rozmowy ; p . I oczywiście wyspowiadał się jak należy , taka spowiedź życia ; p .

Ale i tak wierze w zaświaty i życie po śmierci w niebie lub piekle, bądź innym świecie, a może nawet w reinkarnację, więc w sumie, może moja ciekawość byłaby tak wielka, że już bym się nie mógł doczekać ;D
No dziwne to by było, dziwne , szczerze powiem ^ ^.
Kika
Nail
Nail
Kika
Dni na forum: 5.353
Posty: 99
Skąd: i tak tam nie mieszkasz ;P
Też pewnie zrobiłabym to, czego normalnie bym nie zrobiła np skok na bungee, o i wziełabym pożyczkę i kupiła sobie ścigacza i jeździła jak szalona po mieście , dobra może trochę przesadziłam...Do tego pewnie jakaś impreza pożegnalna ze znajomymi, rodziną.

Dark Sky napisał(a):
Powiedziałbym w końcu dziewczynie która mi sie podoba, że mi się podoba,


To jest myśl.... tyle, że ja bym to powiedziała mojemu obiektowi, który jest oczywiście chłopakiem....
To też

I jeszcze masa innych rzeczy, które teraz niestety nie przychodzą mi do głowy
konto usunięte
Nail
Nail


Myślę, że wówczas siedziałbym w pokoju i starał się w myślach dojsc do stanu wewnętrznego opanowania, żeby spokojnie czekac na ten dzień. Z jednej strony to oznaka skromnosci, ale z drugiej to wynikałoby z tego, że życie na totalnym zadupiu nie pozostawia nic innego ciekawego do wyboru.

Ale i tak nikt nie zna dnia ani godziny.
konto usunięte
Nail
Nail


Jeżeli miałoby do tego dojsc, to byłbym w stanie zachowac spokój w moim umyśle, bo przecież nie myślałbym o tym, co dla mnie jest wrogie. Pewnie mówiłbym coś do siebie w myslach, co miałoby wzmocnic to opanowanie. Nie zamierzałbym szalec z tego powodu
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Przeszedłbym mario w lewo. Wysłałbym kolekcję anime w kosmos - by cos ode mnie pozostalo. Poszedlbym sie do lasu nawalic.
Bożydar Mężczyzna
Cargo
Cargo

Wiek: 36
Dni na forum: 4.955
Ostrzeżenia: 1
Posty: 29
Skąd: Częstochova
Zacząłbym jeszcze goręcej błogosławić, uwelbiać szacunkiem i donośnie wychwalić święte imię Jedno Narodzonego Jezusa Chrystusa.Nie dbałbym o dotychczasowe życie doczesne bo 'kto kocha ojca lub matke bardziej niż mnie nie jest mnie godzien. I kto kocha syna lu córkę bardziej niz mnie nie jest mnie godzien '. (mt 10,37). Historia zbawienia zatoczy wielkie koło bo Jezus przedstawił się Ojcu. "oto bowiem odtąd błogosławić mnie będą wszystkie pokolenia, gdyż wszechmocny, a Jego imie święte. Jego miłosierdzie z pokolenia na pokolenie nad tymi którzy się Go boją. Okazał moc swego ramienia rozproszył pyszniących się zamyslami serc swoich." Amen.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Hidden napisał(a):
Wiadomo, jak mam zaraz zginać to garściami z życia, sex, drugs and rock&roll. Niekoniecznie w tej kolejności.
Same here.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Hm...zapewne nie chcąc patrzeć na zniszczenie świata,w którym żyłem i śmierć moich bliskich,a także mając w bliskiej perspetywie nieuchronną śmierć,nie czakałbym tak długo i wziął sprawę w swoje ręce...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
I co byś zrobił? Przekonał Boga, by zaczekał z akcją?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
A mnie się wydaje, że Hayato ma na myśli samobójstwo

Edit:
Dżizys, przecież ten post nie wnosi nic do tematu. Poprawię go zaraz szybko, bo dostanę osta.

Gdyby jakaś apokalipsa miałaby miejsce podczas mojego żywotu, to pewnie spędziłbym ją z ludźmi na których mi zależy, a chociaż z niektórymi ludźmi. Jeśli miałaby trwać parę miesięcy to najpierw bym się wyszalał.

Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Mateusz: 05.12.2010, 14:36
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Co zrobilibyście w obliczu Apokalipsy?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook