Forum Dragon Ball Nao

» Hidden

Strony: 1, 2  
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Imię: Krystian Sebastian Patryk
Nazwisko: zajebiste
Data urodzenia: 05.05.1991
Miejsce urodzenia: Szpital Kopernika w Krakowie
Miejsce zamieszkania: Kraków
Szkoła: VI Liceum Ogólnokształcące w Krakowie

Nicki na dbnao: Szpaner.pl, Szpaner, HiddenLord, Hidden

Szpaner pochodzi z ficka "Szpanerskie Matrixówki", który niegdyś był zamieszczony w Kawaii, a który wyjątkowo mi się spodobał. Przybrałem więc imię "Szpanera", którego grał tam Vegeta.
HiddenLord z kolei powstał na potrzeby UltimateMajin, bym robił tam za moderatora. Pomysłodawcą brzmienia był Xan.

Ja na forum:

Rejestracja tutaj to był dla wszystkich Armagedon. Całkowity, nieskalany myślą nOOb, który w życiu nigdzie się nie udział, ba!, miał Internet pierwszy dzień. Pierwszy post, pamiętam jak dziś, był w topicu o najładniejszej postaci płci żeńskiej w DB.

Hidden lata temu napisał(a):
Naładniejsza jest Videl. Wy się nie znacie! Dobra, Bulma czasem też niźle wyglądała , ale przy żonie Gohana leży.
Rozpacz i płacz, prawda? Cóż... Taki poziom reprezentowałem przez kolejne tygodnie, nabijając radośnie setki postów. Nie przeszkodziło mi to zarazem, już po paru pierwszych dniach, nawiązać znajomość z ówczesną VidelOtaku [a aktualną Laru-chan], która z miejsca stała się moją najlepszą przyjaciółką do pogadania o każdej głupocie [pamiętam jak srałem w gacie przed wuefem w gimnazjum]. Sporo czasu później zaś pojawił się Mistrzu - człowiek, który całkowicie przypadkowo przyczynił się do zmiany mojego sposobu wypowiedzi. Wdałem się z nim w "dyskusję" na temat, o ile się nie mylę, Nameczan. Wówczas też pierwszy raz stanąłem przed wyzwaniem - podaniem ARGUMENTU. To przestało być proste pisanie jednozdaniowych postów, powoli zbliżałem się do wyzwań - wielopostowych dyskusji na temat mocy Mistic, czy poziomów SSJ, gdzie to nie tylko wertowałem moje tomy DB, ale także analizowałem każde słowo Mistrza, szukając kontrargumentów. I tak radośnie się tłukliśmy, nigdy nie dochodząc do konsensu, ja zarazem dostrzegałem potrzebę pisania spójnych i rozwiniętych wypowiedzi. Międzyczasie też przestałem ograniczać się jedynie do działu DB, rozprzestrzeniając falę mego flooda na inne podfora.

Kolejnym krokiem milowym był zaś niewinny topic, w którym padło stwierdzenie, że Jezus prawdopodobnie miał dzieci. Ja, jako człek niepokornego serca, natychmiast odrzuciłem tę teorię. I stało się - narzuciłem na siebie największą klątwę świata, która m.in. zabiła Balroga i Juliusza Cezara - napisał do mnie Xan. Przelotna rozmowa przekształciła się w długofalową znajomość, która z jednej strony rzucała bonusami - dostałem dodatkowe statsy do kultury i ogłady, a także sposobu wypowiedzi. Niestety, Xan to Xan, wrzód na dupie i wiecznie męczące dziecko. Chociaż nie dawał tego po sobie poznać. Największym gratisem była chyba moja nominacja na moderatora - w ciągu roku obrosłem w piórka i z nabijacza stałem się jednym z wiodących userów. W okresie letnio-wakacyjnym 2006, po niespełna roku użytkowania forum, stałem się moderatorem.

Tutaj z kolei rozpoczyna się mroczna era moich "dziel i rządź" na forum. Dla wielu przestałem być "sympatycznym Szpanerkiem", a okazałem się złym, bufoniastym i zapatrzonym w siebie HiddenLordem. Początkowo nie było zarzutów w stosunku do mej osoby - dopiero, gdy począłem z pełną premedytacją wykonywać swój moderatorski obowiązek zauważyłem, ze eMłot kręci nosem, a Focus stał się nagle mym przeciwnikiem. Cóż, przeżyje. Międzyczasie nastąpiła era Survivorów, które bardzo miło wspominam - nie będąc skromnym zaznaczę, że jam to wprowadził ten niezwykle zwalony pomysł pisania opowiadań. Pierwsza edycja, zwyczajnie najlepsza, przyczyniła się także do polepszenia kontaktów z Marcusem Calibra Dante Navaro, który to szybko stał się moim forumowym bratem, a z którym łączyły mnie już wcześniej bardzo dobre stosunki po naszych Alternatywach. Survy są też dobrym poletkiem do ukazania jak zmieniał się stosunek społeczności Nao do mnie - w kolejnych edycjach odpadałem jako pierwszy. Cóż, nie widzę tutaj swojej winy - widocznie według niektórych byłem troszkę za ostry.

Moderowałem bez przerwy, edytowałem, pouczałem, zamykałem i dzieliłem [ku ogólnemu niezadowoleniu gawiedzi], aż w końcu, w okresie wiosennym 2007 po prostu znudziłem się tym forum, tą samą masą tych samych nicków i ciągłych przestojów. Oddałem moderatora i teraz wchodzę tutaj raz na ruski rok, by zobaczyć co się dzieje.

Parę słów o mnie:

Cynizm, cynizm, cynizm. Dać mi władzę - będę cyniczny. Dać mi szacunek - będę cyniczny. Dać mi respekt - zabiję innych moim cynizmem. Sarkazm i zwyczajna podłość też nie jest mi obca. Powiem więcej - to jest to, przez co przestałem być miłym Szpanerkiem. Cóż, mówi się trudno i jedzie się dalej. Zapominając zarazem, że ze mnie jest naprawdę miły facet.

Zainteresowania: można powiedzieć, że rysuję, ale za mało, by uznać to za zainteresowanie. Że piszę, ale poświęcam na to zdecydowanie za mało czasu. Że czytam książki, ale przecież męczę Wiedźmina od miesiąca, nadal go nie skończyłem. Filmy? Oglądam tylko wysokobudżetowe, komercyjne produkcje, nie szukając piękna w kinie niezależnym. Muzyka nie może być zainteresowaniem, jeżeli ograniczam się do słuchania jej w winampie. Grafika komputerowa przestała mnie bawić, gdy skończyły się oferty. Pozostaje więc granie w gry, a dokładniej w wszelkie przejawy LotRa w elektronicznej rozgrywce. Oczywiście, nie zapominajmy także o przedłużaniu sobie życia poprzez gapienie się na kobiece piersi. Szkoda, że życie niewiele daje ku temu okazji.


Jedzenie: byle dobre, preferowane z mięsem.


Picie i alkohol: sok, byle porządny i oczywiście alkohol, jak przystało na licealistę. Wszelkiej gawiedzi odradzam tanie wina.

Muzyka: Punk, Rock, Metal. Po co się rozwodzić, jak można sprawdzić moje konto na Last.fm

Film: o ile dobry...

_______________________





Chciałbym też z tego miejsca podziękować Dominice - jedynej osobie na tym forum, która nigdy mnie nie zdenerwowała, ani nie zawiodła. Czytając Twój topic doszedłem do wniosku, że jesteś najwspanialszą kobietą jaką miałem szansę poznać w swoim całym niedługim życiu. Wiejska zgrajo, docencie kogo tu macie.

A Tobie, Navar, kij w dupę*, miałeś już tutaj nie postować. Za karę też będę tutaj floodował. xD



* lovia i tak


Byłbym bardzo rad, gdybyście sobie tutaj poużywali.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 11.04.2008, 19:54
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Hidden napisał(a):
Rozpacz i płacz, prawda?
Skądże, fajny post! Zastosowanie wykrzyknienia i skrzętne przeprowadzenie analizy porównawczej w jednym zdaniu.

Hidden napisał(a):
HiddenLord z kolei powstał na potrzeby UltimateMajin, bym robił tam za moderatora.
Robiłeś? A nie przypominam sobie
W ogóle zaobserwowałem Cię na paru jeszcze innych forach.

Modem byłeś, nie było tak źle, jak mawiają, tylko szkoda, że przestałeś "pościć"

Jesteś pierwszym z Roninów, który temat tutaj założył.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Hidden napisał(a):
A Tobie, Navar, kij w dupę*, miałeś już tutaj nie postować. Za karę też będę tutaj floodował. xD

* lovia i tak
BUAHAHA, dobrze powiedziane. Ale pewnego dzionka moja siostrunia z niedorozwinięta lewą półkulą mózgu bez mojej wiedzy penetrowała moje zakładki. Wchodzę do pokoju a ta sie ze mnie leje. Patrze na monitor, a tu miłe zaskoczenie DBNAO. Nie mogłem się oprzeć by nie zajrzeć. I tak zostało, zaglądam co parę dni . . . jestem takim skromnym czarnym punktem, osobliwością tej czarnej dziury. Ekhm, bracie, co byś powiedział na jakiś wspólny fick na forum

pozdr.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
* zaloguj się, aby przeczytać wiadomość *

Patrz, co znalazłem, szukając czegoś w googlu.
To chyba Twój post.

Podoba mi się nawet

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 18.04.2008, 1:01
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Hidden napisał(a):
Chciałbym też z tego miejsca podziękować Dominice - jedynej osobie na tym forum, która nigdy mnie nie zdenerwowała, ani nie zawiodła. Czytając Twój topic doszedłem do wniosku, że jesteś najwspanialszą kobietą jaką miałem szansę poznać w swoim całym niedługim życiu. Wiejska zgrajo, docencie kogo tu macie.
Jezuuuuuuu.... *czerwieni się*

To dzięki Tobie zainstalowałam sobie gg, działałam na ssjplanet, wciągnęłam się w cały internetowy świat. Jesteś też pierwszym chłopakiem, którego szczerze polubiłam. Wcześniej ani w necie, ani w realu nie było. Zdziwiło mnie, że mogę się tak dobrze dogadywać z kimś, kto nie jest kobietą.
Nocnych rozmów na temat DB nigdy nie zapomnę.
Do dzisiaj mam Twoje fanficki na kompie. Zawsze wychodziły Ci genialne i miło się je czytało.

Hidden napisał(a):
Cynizm, cynizm, cynizm. Dać mi władzę - będę cyniczny. Dać mi szacunek - będę cyniczny. Dać mi respekt - zabiję innych moim cynizmem. Sarkazm i zwyczajna podłość też nie jest mi obca. Powiem więcej - to jest to, przez co przestałem być miłym Szpanerkiem. Cóż, mówi się trudno i jedzie się dalej. Zapominając zarazem, że ze mnie jest naprawdę miły facet.
Jaki cynizm? Gdzie? Przeoczyłam coś? Zgadzam się tylko z tym ostatnim.

Mówiąc krótko: Spoko z Ciebie facet. Dobrze, że wróciłeś.

Pozdrowionka.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Będziesz wielce rad, gdyż poużywam sobie i ja.
Po pierwsze jesteśmy bardzo różni, dlatego trudno będzie mi Cię ocenić z dystansu. Dołożę wszelkich starań abym uczynił to właściwie, ale z łódką ostrego smaku, czyli z pejczem w ręku i skórzanym okryciem wierzchnim.
Primo, nie wiedziałem, że moja persona w tak dziwny sposób ukształtowała twoje wypowiedzi. Z jednej strony śmieszne, z drugiej straszne. Nie raz mocowaliśmy się wspólnie na tematy DB, więc to weźmy na ruszt.
„Narady, wotowanie, tryumfy i waśnie;
Sam tę scenę odgadłem i Państwu objaśnię.”
Słowa z Tadka trafiają w dziesiątkę. Jam świadek i oto me zeznanie. Z kontekstu twojej historycznej spowiedzi wynika, żem przekabacił Cię na zapalonego zwolennika argumentów. Jednakże w moich oczach na zawsze pozostaniesz bojownikiem idei i własnej opinii. Czyli w tym świetle nie argumenty tworzą teorię, a teoria podporządkowuje się narzuconej formie. Tak czy siak, nigdy nie dochodziliśmy do rozejmu i tak już pozostanie.
Jako moderator sprawdziłeś się dobrze i w tej kwestii nie mam żadnych wątpliwości.
PRYWATA:
Bezpośrednio nie gadaliśmy zbyt często, a wspólne pogawędki na GG wyliczę na palcach jednej ręki. Nie żywię do Ciebie jasnych uczuć, bo dawniej od czasu do czasu miałem ochotę kopnąć Cię w zad, a czasem poklepać po ramieniu (a nie mam tendencji do nagłej zmiany nastroju). Podczas wspólnych waśni na tle DB wydawało mi się, że wyznajesz zasadę „czasem trzeba polemizować z kretynem, aby nie słuchano tylko jego głosu”. Podejście oryginalne, ale scyzoryk otwierał mi się automatycznie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Wydajesz się normalnym facetem. Nie widzę znacznych odchyłów (oprócz tego wina), lecz mam jedno ‘ale’. Kreujesz się na osobę cyniczną, którą tak właściwie nie jesteś, a bynajmniej tym nie emanujesz.
Ogólnie Twoja Persona to plus dla forum. Urozmaicenie, że tak powiem, choć czasem upierdliwe. Jak kiedyś wrócisz na stałe do działu DB, to daj znać. Być może powrócimy do rozmów na temat danego tytułu, tym razem o stokroć dokładniej.
PS- Do VidelOtaku. Twojego pierwszego kolegę, którego polubiłaś poznałaś w Internecie? Smutne. Naprawdę. Cóż by ludzkość poczęła bez tego piekielnego wynalazku.
Pozdrawiam serdecznie.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Mistrzu, wychodzi na to, że Cię wkulwiałem, ale Ty mnie ani trochu. xD Mam tylko miłe wspomnienia

Co do działu DB - powiedziałem tam chyba tyle, że można by z tego encyklopedie zrobić. Dziękuję, postoję.

Mistrzu napisał(a):
Kreujesz się na osobę cyniczną, którą tak właściwie nie jesteś, a bynajmniej tym nie emanujesz.
Zarzucano mi cynizm nieustannie poprzez moje nieliczne docinki, uważano, że zmutowałem po dostaniu moda i jestem ogółem przez to "be". I nie przecze, ja serio lubię sarkazm i naśmiewanie się z innych ludzi. xD

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Witaj ponownie.
Hidden napisał(a):
Mistrzu, wychodzi na to, że Cię wkulwiałem
Nie do końca. Ty, jako kolega z forum, nigdy mnie nie denerwowałeś. Czasem tylko irytowały mnie Twoje wypowiedzi. Zresztą to ,że "czasem miałem ochotę kopnąć Cię w zad, a czasem poklepać po plecach", wcale nie oznacza ,że jestem Twoim wrogiem, wręcz przeciwnie. Mojego brata też mam czasem ochotę chlasnąć w pysia, a pomimo to bardzo Go cenię.
Po prostu jesteśmy bardzo odmienni. Ale mój respekt względem Ciebie pozostaje. Zresztą samo to ,że zapamiętałem Cię wybitnie, już o czymś świadczy.
A wojny w dziale DB, także wspominam z uśmiechem na ustach ^^'
Hidden napisał(a):
Co do działu DB - powiedziałem tam chyba tyle, że można by z tego encyklopedie zrobić.
Czasem wydawane są uzupełnienia? ^^ No dobrze, trochę przesadzam.
Hidden napisał(a):
I nie przecze, ja serio lubię sarkazm i naśmiewanie się z innych ludzi. xD
Nie ukrywam ,ze liczę na Twój powrót. Niekoniecznie do działu DB, a głównie po to aby zobaczyć czy na prawdę potrafisz godnie wyśmiać nie jedną osobę. Tak więc zakończę "do napisania", aniżeli pozdrawiam. Wyjątkowo.
Daj mi szansę ujrzeć sarkazm ^^
Do napisania Szpan, do napisania.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Rejestracja:    06.08.2005, 2.203 dni temu


Jezus Maria! Od sześciu lat jestem tu zarejestrowany... Przez te sześć lat poznałem tutaj tak wielu ludzi, napisałem tak wiele postów...

Pamiętam te czasy, gdy Gotenks (Shounen, whatever, dude, really O_o) nie miał kasy na dobry serwer i forum znikało w okolicach 10-25 każdego miesiąca. Te dni były takie nudne i puste, gdy nie mogłem sobie floodować na forum. Ach, proste życie w gimnazjum.

Patrząc po Waszych nickach, z osób które nadal tu piszą, w ogóle prawie nikogo nie kojarzę. Wielu zmieniło ksywki, inni odeszli, tak jak ja, przyszło wiele nowych osób. Aż dziwnie tu teraz, tak zimno. Nie ma nikogo, kto przykryłby mnie kocykiem.

No, ale tak bez jaj, to serio jest to trochę dziwne. To prawie 1/3 mojego życia minęła od czasu, gdy założyłem maila na onet.pl pod tytułem szpaner, wszedłem na dbnao i zarejestrowałem się. A potem napisałem posta, w którym oznajmiłem, że Videl jest najładniejsza, a Wy się nie znacie!

Kiedy się tutaj doczołgałem, byłem gimnazjalistą po pierwszej klasie. Dziś jestem facetem idącym na drugi rok studiów. Pewnie nikt tego nie przeczyta, ale jakby co to chce powiedzieć, że fajnie to wszystko wspominam. Scyllera, który uznał moje poczucie humoru za wynik bycia bitym przez matkę (wyśmienity żart, przyznać mu muszę), Łasicę, która wówczas właśnie opuszczała forum, Meg i NamekWarriora, którzy o ile pamiętam, datingowali ze sobą, a potem zbreakowali, czy coś... Wybaczcie, ploty różnymi kanałami szły, może coś pomieszałem, pomyliłem osoby, a to wybaczcie w wypadku takim!

I te wszystkie głupie rzeczy potem, te wszystkie posty, tematy, osoby (Videl, Calibra, eMłot, Kakarotto, Fanatyczka, Legolas, Edhel i wielu wielu innych)... Jasne, to tylko forum i Internet. To tylko DragonBall i tak dalej. Ale naprawdę fajnie się wówczas bawiłem, pisząc do Was i Was czytając. I trudno, że nikt z osób, których to dotyczy, nie przeczytają tego.

I tak ja teraz jestem niczym dziadek, który skrzeczy mową swoją, a podlotki tylko z pogardą patrzą nań, głusi na jego wspomnień pieśni. I trudno!

Pozdrawiam czule kumatych.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Brawo staruszku, że nas odwiedziłeś, jesteś niesamowity
Lepiej jakby była pełna data dni, te 03, trochę psuje klimat.
Ale mimo wszystko .. chyba fajnie, że się odezwałeś. To teraz czekamy na wieści za kolejne 2203 dni . Pozdrio.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Ishido, miałeś wcześniej jakąś inną ksywkę chyba, nie?

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Hidden.
Co mogę o tobie powiedzieć?
No cóż.... z tego co piszesz miałeś całkiem ciekawe forumowe życie. Ogólnie powiedzieć śmiało mogę, że jesteś ciekawym człowiekiem, posiadającym własne zdanie. Osobiście nic do Ciebie nie mam, wręcz przeciwnie nawet Cię lubię.
Mam pytanko: Studiujesz coś?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Hidden napisał(a):
Dziś jestem facetem idącym na drugi rok studiów.
Chyba Ci umknęło.

Obraz
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.802
Posty: 164
Szpaner, Szpaner... Stare, dobre czasy ^^ Szkoda tylko, że nie poruszyłeś wątku SSJ Planet, bo to naprawdę ciekawy i interesujący temat, wtedy to chyba się poznaliśmy, a być może i wcześniej. Szkoda tylko, że straciliśmy kontakt i SSJ Planet poszło z dymem. Dopiero od niedawna dowiedziałem się, że byleś tutaj modem

Hidden napisał(a):
Rejestracja tutaj to był dla wszystkich Armagedon. Całkowity, nieskalany myślą nOOb, który w życiu nigdzie się nie udział, ba!, miał Internet pierwszy dzień. Pierwszy post, pamiętam jak dziś, był w topicu o najładniejszej postaci płci żeńskiej w DB.

Hidden lata temu napisał(a):
Naładniejsza jest Videl. Wy się nie znacie! Dobra, Bulma czasem też niźle wyglądała , ale przy żonie Gohana leży.
Rozpacz i płacz, prawda?
No cóż, pewnie większość zaczynała podobnie ^^ Ja pamiętam, jak zarejestrowałem się tutaj z nickiem Gohan SSJ2 i pisałem multum bezsensownych postów dziennie, nawet nie mam odwagi by sprawdzić jaki był mój pierwszy post tutaj Czas szybko leci, pamiętam jakby to było wczoraj... Szkoda, że tak krótko rozmawialiśmy ostatnio na GG, ale zawsze można to nadrobić jak oboje znajdziemy chociaż odrobinę wolnego czasu

Chciałbym przy okazji pozdrowić VidelOtaku, Pax'a, Lestata, oraz kilka innych osób, z którymi kiedyś dzieliło się zainteresowaniami, a których imion/nicków nie pamiętam ^^

Dobrze Cię widzieć ponownie!
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Gohan, znaczy się Street Glow... A, walić to, siema Wiktor!

Hah, jak już mowa o tych początkach, to pamiętam jak sobie ubzdurałem, że muszę pisać więcej postów od Ciebie i cały czas Cię goniłem. Jak wchodziłem na forum i byłeś w każdym temacie w dziale DragonBall, to pisałem wszędzie po Tobie, by gorszym nie być. Aż wstyd teraz przyznać się do takich rzeczy.

A nasze SSJ Planet to była taka kpina, że toż to wstyd mówić. Cyrk na kółkach. Wszystko co z niej zostało to ten adres. A w nim grafika, którą zrobiłem 6 lat temu... Nie żeby było się czym chwalić, hah.

Miło i Ciebie przeczytać.

Byczusia, tak, studiuję, na Polibudze Krakowskiej siedzę.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Ja tam jeszcze należę do wiary, która pamięta jak kolega Hidden bytował nawet często.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Mógłbym tylko tak siedzieć i każdego pytać, czy miał kiedyś inną ksywkę... Drakan, kojarze tę ksywkę, ale wcześniej była inna, co?

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Była i owszem, seji_san konkretnie, ale nie zdziwię się jeżeli nie będziesz pamiętać. Szczyt aktywności mej zaczynał przypadać wtedy akurat kiedy kolega odchodził, ale też i sporo dało się wcześniej zauważyć.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Oba nicki mi się kojarzą. ^^

Swą drogą, tu zawsze jest tak pusto już?

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Niestety. Nikt nie ma porządnych butów by zasadzić reszcie mobilizującego kopa w rzyć. Ja mam takowe, ale dojść do szafki to doprawdy wielki wysiłek, aż 5 metrów... Serio zaś to gwara, która podtrzymywała tu życie stopniowo zaczęła się wykruszać, niektórzy też z porządnych ludzi zeszli na psy. Dochodzili nowi, aczkolwiek coraz rzadziej. Ostatecznie jest to co widać.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Drakan: 19.08.2011, 22:08
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Hidden
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook