Forum Dragon Ball Nao

» Przywróćcie Bartka!

Strony:   1, 2, 3  
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Citrel napisał(a):
Mateusz wkurzył się o pierwszego bana
A jak wytłumaczysz napisanie do Shounena: "twój stary to miazga" na post sprzed 2 lat?

Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Dajcie spokój i zamknijcie ten temat. Citrel zdobądź od niego GG i sobie gadajcie tam.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Citrel napisał(a):
Frisky Nie mniej jednak i tak w przeciwieństwie do co po niektórych jest kulturalny, a im nikt banów nie daje.
? Co mnie to interesuje?
Jeśli jesteś ciekawa jego zdania czy opinii na jakieś tam tematy, to rozmawiaj z nim prywatnie.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Citrel

zachowujesz się jakbyś miała kisiel w majtkach na samą myśl o Bartku.

Ogarnij się trochę, bo wstyd.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


To nie mnie wszystko kojarzy się z jednym, w ogóle ile Ty masz lat? Dojrzali ludzie nie nawiązują w każdym temacie do seksu. Sam się ogarnij, bo demoralizujesz na forum o filmie dla dzieci.
A w temacie Bartka, próbowaliście rozmawiać z nim po ludzku? Jakoś dla mnie był zawsze w porządku.
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Jak ja mu nie przyklasnąłem w jakimś bzdurnym temacie - to od razu zostałem nazwany trollem albo i gorzej. Nawet już mi się szukać nie chce.

Pisał strasznie, często przeklinał, wstawiał niemiłe odzywki do wielu użytkowników, w tym także do administracji w stylu - w jakim piszą co najwyżej gimnazjaliści, a nie osoby w jego wieku. rzekomo w jego wieku, bo dałbym sobie rękę uciąć, że koleś nie ma tych trzech dych na karku.

Ban jak najbardziej zasłużony.

A argument "nie musicie jego postów czytać" uważam, za tragicznie śmieszny. Ja nie blokuje nikogo i nie podobał mi się śmietnik na forum. Admini również uznali, że forum musi trzymać jakiś poziom, a spamowe tematy, prywatne pogawędki w tematach i naganne zachowanie (brak zasad netykiety) nie są dobrą reklamą forum - bądź co bądź - dla mnie najważniejszego polskiego forum o tematyce DB.
PSKING0555 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 26
Dni na forum: 3.080
Posty: 30
Skąd: Wielkopolska
Citrel, mimo całego bagna jakie robisz na forum, po niektórych tematach widać że jesteś inteligentna. Więc nie zaprzeczaj temu swoimi odpowiedziami. Zawsze był dla ciebie w porządku... Oczywiście, człowiek który narobił sobie wrogów na forum zobaczył jak się kłócisz z innymi o DB GT i postanowił zrobić sobie sprzymierzeńca. Tyle w temacie.
JarisWojnarez
Ziemianin
Ziemianin
JarisWojnarez
Dni na forum: 3.197
Posty: 23
Po długiej analizie doszedłem do pewnego wniosku. Bartek i Citrel to ta sama osoba. Citrel została stworzona jako kobieta dla zmyłki Dziękuje,Dobranoc
PSKING0555 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 26
Dni na forum: 3.080
Posty: 30
Skąd: Wielkopolska
Administracja by nie zauważyła? Ale mimo wszystko, każdy głupi teraz zobaczy że celowo zaśmieca forum, zrobi ktoś w końcu coś z tym?
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Citrel

chętnie bym odpowiedział na twoją zaczepkę.
Ale poziomem swoich odpowiedzi udowadniasz, że nie należy Ci się choćby cień riposty.


Co do samego tematu.
Próbujesz bronić przegranej sprawy nie mając po swojej stronie żadnych argumentów.
Jedynie co masz to prywatna sympatia do zbanowanego użytkownika.
To o wiele za mało.

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
JarisWojnarez napisał(a):
Po długiej analizie doszedłem do pewnego wniosku. Bartek i Citrel to ta sama osoba. Citrel została stworzona jako kobieta dla zmyłki
A co na to admin?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Mówił już, że nie sprawdzi takich rzeczy. Zresztą, nawet, gdyby potwierdził, że dwoje użytkowników pisze z tego samego IP to przecież nic to nie znaczy - rodzeństwo/współlokatorstwo/radiówki.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jak to mówiłem? Gdy wystąpi jakiś incydent (łamanie regulaminu), to oczywiście sprawdzam takie rzeczy.
Ale użytkownik już udzielił odpowiedzi:
PSKING0555 napisał(a):
Administracja by nie zauważyła?

____
Katz napisał(a):
Dajcie spokój i zamknijcie ten temat.
To na nic, bo ja już nie mam ochoty dyskutować z Citrel na prywatnej wiadomości. Tłumaczę jej wszystko dokładnie (już przestałem), a w odpowiedzi sugeruje mi się, że się "uwziąłem" i to dlatego Bartek dostawał ostrzeżenia, aż w końcu bana.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Kilkukrotnie w sb przy zarzutach użytkowników o jakieś subkonta mówiłeś, że nie możesz tego sprawdzić (czyt. nie chcesz?).
Citrel mąci byleby jej było na wierzchu.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Dai Kaiosama napisał(a):
Citrel

chętnie bym odpowiedział na twoją zaczepkę.
Ale poziomem swoich odpowiedzi udowadniasz, że nie należy Ci się choćby cień riposty.


Co do samego tematu.
Próbujesz bronić przegranej sprawy nie mając po swojej stronie żadnych argumentów.
Jedynie co masz to prywatna sympatia do zbanowanego użytkownika.
To o wiele za mało.
To nie zaczepka, a stwierdzenie faktu.
Ja zawsze bronię przyjaciół, tak trzeba, wiem również nie każdy jest w stanie to zrozumieć, ale ja postępuje zawsze w zgodzie ze swoim sumieniem.

Co do Bartka, czy próbowaliście z nim po dobroci? Czy rozmawialiście z nim normalnie? Bo jak zachowujecie się w stosunku do kogoś agresywnie to i ta osoba odpowiada agresją.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Napisał 830 naliczonych postów i nie raz był upominany przed otrzymaniem ostrzeżenia. Co admin miał zrobić? Pojechać do niego i odbyć z nim szczerą rozmowę? Zaproponować terapię u psychologa? Wysłać kwiaty i kupić resoraka na święta?
Mam taką propozycję. Poproszę admina, by pokazał nam treść tego jednego posta, którego usunął z forum i trzyma go w archiwum postów skasowanych. Następnie poproszę go o pokazanie pozostałych postów w orygionale, tj. wycięty fragment tekstu i zagwiazdkowne wulgarne słowo. Będziemy mieli wtedy 5 pełnych postów, za które Bartek otrzymał ostrzeżenie. Pójdziemy wtedy na Agorę i będziemy to rozbijać na czynniki pierwsze. W sensie ty będziesz jego bronić, a ja będę dowodził, że admin miał rację dając mu ostrzeżenia, tzn. że Bartek naprawdę łamał regulamin. Jeśli wygram to łaskawie skończysz drążyć ten temat, a jeśli ty wygrasz i okaże się, że któreś z ostrzeżeń zostało nadane niesłusznie to wtedy Bartek zostanie przywrócony. Co ty na to?

Sam się głowię, patrząc na to jak z uporem godnym lepszej sprawy zakładasz te fascynujące tematy, czy jesteś trollem, botem czy po prostu taka jesteś. Na wypadek gdybyś taka była z natury to powinnaś w końcu zrozumieć, że to, że kogoś lubisz, nie oznacza, że ten ktoś nie dostanie ostrzeżenia za przewinienie w kierunku kogoś innego.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
ISSiJDO Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 38
Dni na forum: 2.932
Ostrzeżenia: 2
Posty: 20
Al Ed Upek. Jask zawsze trafny koment. Tak, taż myślałem o trollingu. Jednakże ten trolling dowodziłby istnienie mocy Jedai. Jeśli chodzi o shounen, to było by fajnie gdyby tak robił. Zawsze może skontaktować daną osobę z Clio, zważywszy na jej poprawność polityczną w skali Skandynawskiej. Bartek był przez Hayato przypisywany mnie ponoć. Powiem wam, że duma jaką ma Shounen jest nie poprawna. Mógł chłopaka zostawić, bym mógł skOMfrontować myśli.
wielkidym123
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.209
Posty: 10
Sorry, że się wtrącam, ale chciałbym coś powiedzieć. W komentarzach Dragon Ball Multiverse Bartek także siał ferment, po prostu był trollem. Raz, drugi dostawał ostrzeżenia od moderatorów. Nie poskutkowało dostał bana. Teraz jego tam ani widu, ani słychu. Z tego co widziałem przeniósł się tutaj.

Pozdrawiam
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
wielkidym123 napisał(a):
Sorry, że się wtrącam, ale chciałbym coś powiedzieć. W komentarzach Dragon Ball Multiverse Bartek także siał ferment, po prostu był trollem. Raz, drugi dostawał ostrzeżenia od moderatorów. Nie poskutkowało dostał bana. Teraz jego tam ani widu, ani słychu. Z tego co widziałem przeniósł się tutaj.

Pozdrawiam
Hehe od momentu kiedy wspomniałem na forum, że Bartek za spam i wulgarne wypowiedzi ma bana na Multiverse, zaczął nazywać mnie trollem. Ogólnie czepiał się każdego kto tylko zwrócił mu uwagę, nawet w łagodny sposób. Idealny przykład - jego zbanowane konto na wikia i komentarz:
http://pl.dragonball.wikia.com/wiki/Dyskusja ... ka:BH_Ouji

Za mało? Na fejsbukowym koncie Doroty Zawadzkiej ("superniani" dla niewtajemniczonych) pisał obelgi, odnośnie materiału sprzed około 10 lat dotyczącego Dragon Balla... Nikt normalny tak nie postępuje.

Oczywiście bana dostał za przewinienia dokonane na tym forum.

Grupa Mirai
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Bartek nie był żadnym Gonarem, na forum DB Multiverse bywał i miał te swoje pokręcone posty. Dla mnie był spoko.

ps. ale jak zasłużył, to tyle. Też dostałem raz bana i wróciłem.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Przywróćcie Bartka!
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook