Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Super (manga) ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 46, 47, 48  
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Jak wszyscy podejrzewają,
na japońskich grzbietach pojawia się ślad Kinto z Uubem (i Goku) lecąca w prawo, co zakończy kiedyś serię.
Skoro pojawił się Uub, a nie został tylko wspomniany jak w serialu, to widać że Toyotaro powoli (oby) zmierza do turnieju kończącego DBZ. Obawiam się tylko, że może to być szybciej niż później.

O rozdziale się za dużo nie wypowiem, bo przeleciałem obrazki w 20 sekund bez czytania, jak zwykle

Nowości od grupy DBmangi
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Ja tu widzę pewną nieścisłość. Przecież Bogowie Światów nie słyną z ogromnej boskiej ki, więc czemu odziedziczona po Najwyższym Bogu Światów moc jest taka duża?
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
W Zetce było mówione że Dai Kaioshin był najsilniejszym Kaioshinem przed tym jak go Buu wchłonął, jak widać miał na tyle dużo God ki by Goku odpalił UI.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
gregor94 napisał(a):
Ja tu widzę pewną nieścisłość. Przecież Bogowie Światów nie słyną z ogromnej boskiej ki, więc czemu odziedziczona po Najwyższym Bogu Światów moc jest taka duża?
Moją uwagę też to zwróciło, ale czy wiadomo, jaką moc miał akurat ten Bóg Światów? Przegrał z Buu, ale Buu był wyjątkowo wytrzymały i ciężko go było pokonać samą siłą.

Manga Dragon Ball Super – okładka czternastego tomu
Obraz

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Jeśli dobrze pamiętam, to w fillerach DBZ była pokazana retrospektywa, gdzie Dai Kaioshin "walczył" z Buu.
Wyglądał na takiego, który dałby radę Buu, tylko ten podstępnie go wchłonął.

Grupa Mirai
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
Shounen napisał(a):
gregor94 napisał(a):
Ja tu widzę pewną nieścisłość. Przecież Bogowie Światów nie słyną z ogromnej boskiej ki, więc czemu odziedziczona po Najwyższym Bogu Światów moc jest taka duża?
Moją uwagę też to zwróciło, ale czy wiadomo, jaką moc miał akurat ten Bóg Światów? Przegrał z Buu, ale Buu był wyjątkowo wytrzymały i ciężko go było pokonać samą siłą.
Można być nie wiadomo jak silnym ale póki Buu mógł absorbpcje to nawet najsilniejszych może złapać w pułapkę.
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Mnie nie chodzi o porównanie z Buu, tylko o to, że Kaioshini zasadniczo mają mało boskiej ki
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
A skąd wiadomo, ile oni mają boskiej ki, z zwłaszcza ten najważniejszy? Wiemy o nim tylko tyle, że podczas walki został wchłonięty przez Buu.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Czy to nie było objaśnione w sadze Zamasu? To był główny powód, dla którego on zabijał Kaioshinów, bo Hakaishini aż kipią od boskiej ki, a Kaioshini mają oba typy, gdzie zwykła ki znacząco przeważa. Kiedy Shin walczył z Grubym Buu, miał odczuwalną zwykłą ki na poziomie niższym niż SSJ2 i rzeczywiście walczył na takim poziomie, co oznacza, że boska ki u niego była wręcz symboliczna. Nawet Zamasu miał po prostu ogromną zwykłą ki.
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
Zapowiedziano nową sagę, która rozpocznie się w 67 rozdziale mangi.
Nowa Saga ma mieć tytuł "Survivor Granola"

Obraz
https://twitter.com/i/status/1338745047651471360

tekst z filmiku:
Bitwa dobiegła końca.
Ale w cieniu...

Yunba: Myślisz, że naprawdę się zepsuł?
Yunba: Zameldowałeś o tym w ogóle?

Nowe zło zaczyna się przemieszczać...

Granola: Czy to na pewno ten statek, Ōtomiru?
Ōtomiru: Tak! Uważaj na siebie Granola!

Początek nowego Arc "The Survivor Granola"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
No cóż, co tu dużo mówić, okej

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
To chyba pierwszy raz w DBS gdy jedna saga bezpośrednio nawiązuje do drugiej, a nie jest tylko wspominana.
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
Alkis napisał(a):
To chyba pierwszy raz w DBS gdy jedna saga bezpośrednio nawiązuje do drugiej, a nie jest tylko wspominana.
Nie do końca, podobnie było z Sagą Androidów i Cella, to samo można powiedzieć o Sadze Saiyan i Frizera, te sagi były ze sobą płynnie połączone
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
Diablo2020 napisał(a):
Alkis napisał(a):
To chyba pierwszy raz w DBS gdy jedna saga bezpośrednio nawiązuje do drugiej, a nie jest tylko wspominana.
Nie do końca, podobnie było z Sagą Androidów i Cella, to samo można powiedzieć o Sadze Saiyan i Frizera, te sagi były ze sobą płynnie połączone
Chodziło mi tylko w kontekście Dragon Ball Super
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
Tak jak z każdą kolejną sagą Superki, nie mam żadnych oczekiwań. W sumie tutaj jak zaznaczył Alkis, po raz pierwszy w DBS nastąpi płynne przejście z jednej sagi w drugą, więc nowy-stary zabieg. Mam nadzieję, że to już ostatnia przed turniejem z Uubem. Ciekawi mnie jeszcze jakie kosmiczne granice przekroczy najnowszy antagonista...
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
teraz nie muszą się śpieszyć i robić serii pod anime, więc mogą sobie na takie coś pozwolić, by wracac po mału do starego stylu DB, gdzie zawsze dwa duże arce są połączone ze sobą i mają jakieś przerwy tylko między kolejnymi, jak między Frezerem i Androidami, czy Cellem i Buu.

Jednak liczę, że mimo iż ta saka zacznie się zaraz po tej, to zrobią przeskok czasowy i osadzą jej akcję po turnieju z Uubem.
Ovin
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.403
Posty: 88
Indiger napisał(a):
Mam nadzieję, że to już ostatnia przed turniejem z Uubem. Ciekawi mnie jeszcze jakie kosmiczne granice przekroczy najnowszy antagonista...
Być może, ale myślę, że jeszcze będzie kolejna. Oby ta nowa saga była tak bardzo dobra oraz długa (2 lata) jak poprzednia. Lecz się obawiam, że będzie znaczna krótsza. Antagonista może być w swojej pełni mocy na poziomie pełnej mocy Goku z UI, lecz może zyskac sprzymierzeńców, kto wie, czy to nie będzie wersja 2.0 z Baby z DB GT. Ci sprzymierzeńcy nowego wroga byliby przyjaciółmi Goku. Na razie nic nie wiadomo o tym wrogu. W ogóle wydaje się, że ten nowy antagonista będzie zyskiwał powoli swoje moce, chyba. A kto wie, czy to nie Granola kierował/sterował Moro od samego początku. A sam Moro już był naczyniem od samego początku.
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
Baby miał zupełnie inne ubrania
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
Alkis napisał(a):
Baby miał zupełnie inne ubrania
Baby tak, ale to było w GT... nie zapominaj, że Brolyemu też dali inne Ubranie, a to może być ich naukoweć, który stworzy tego Androida Seven-Three, skoro w zwiastunie nowej sagi do niego nawiązali, no i ten glut, Baby też tak potrafił.

Dodano po 2 minutach
a to urządzenie na oku, to na przykład jakiś staromodny Skauter
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 46, 47, 48  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Super (manga)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook