Cienie północy
Informacje

Dragon Ball

INFORMACJE
-
WALKI -- DRAGON BALL GT

W tym dziale wypisanych jest bardzo wiele walk ze wszystkich serii Dragon Balla. Pod każdą jest jej krótki opis i kto w niej zwyciężył

 
DRAGON BALL | DRAGON BALL Z | DRAGON BALL GT

Son-Goku vs Pilaf: Pilaf próbował zabić Son-Goku rakietami, lecz nie udało mu się to.

Son-Goku vs Ledgic: Ledgic walczył dobrze, ale gdy Son-Goku przybrał postać Super Saiya-jina, przegrał.

Son-Goku, Trunks i Pan vs Moumy: Na początku Trunks i inni przegrywali z Moumami. W końcu Son-Goku wymyślił plan i pokonali długich przeciwników.

Son-Goku, Trunks i Pan vs Son Para, Don Para i Bon Para: Don Para i jego bracia znali bardzo dobrą technikę walki, ale dzięki Moumą przegrali.

Son-Goku i Trunks vs Mutchy-Motchy: Mutchy-Motchy był potężnym wojownikiem, lecz został pokonany przez Trunksa.

Son-Goku, Trunks i Pan vs Lude: Cyborg był bardzo silny, ale nie potrafił wykorzystać swojej mocy. Na początku Son-Goku i Trunks przegrywali. Dol-Taki, który był w środku olbrzyma wyjawił, jak można unieszkodliwić wroga. Son-Goku i Pan wygrali wkrótce walkę.

Son-Goku vs Rirudo: Była to bardzo długa i wspaniała walka. Rirudo często się transformował w jeszcze potężniejszego. Groźny cyborg w końcu pokonał swojego małego przeciwnika i zamienił go w metal.

Son-Goku, Trunks i Pan vs Bebi: W pierwszym pojedynku Bebi został łatwo pokonany, lecz jego komórka wlazła do ciała Doctora Miu, który odleciał. Drugi raz walczyli oni w szpitalu na planecie Vidal. Bebi próbował przejąć ciało Trunksa, lecz znowu przgrał i uciekł.

Son-Goten vs Bebi: Bebi już jest na Ziemi. Son-Goten myśłał, że z łatwością pokona przeciwnika. Niestety Bebi wygrał.

Son-Gohan vs Bebi: Bebi w ciele Son-Gotena walczył z Son-Gohanem. Son-Gohan nie chciał zamianiać się w Super Saiya-jina, bo mógłby zrobić bratu krzywdę. Gdy w końcu przeszedł na wyższy poziom Saiya-jina, Bebi przejął jego ciało.

Piccolo vs Bebi: Piccolo obserwował walkę Bebi z Son-Gohanem. Wykorzystał on technikę walki Makankosappo, lecz przegrał.

Vegeta vs Bebi i Son-Goten: Vegeta próbował pokonać Bebi. Nagle zjawił się Son-Goten i pomógł Tsufuru-jinowi. Wrogowi udało się opanować nawet Vegetę.

Mister Satan vs Ziemianie: Mister Satan łatwo pokonał garstkę Ziemian opanowanych przez Bebi. Niestety oni po chwili wstali, więc mistrz uciekł.

Son-Goku vs Son-Gohan i Son-Goten: Son-Goku walczył aż do przybycia Bebi. Wtedy przestali oni się bić.

Son-Goku vs Bebi: Była to niezbyt długa walka. Bebi dostał moc od wszystkich Saiya-jinów opanowanych przez niego. Później stworzył wielką kulę energii i wyrzucił ją w Son-Goku. Na szczęście mały został uratowany przez Kaiobito.

Uub vs Bebi: Na początku Uub przegrał z potężnym wrogiem. Wtedy Buu połączył się z nim na stałe. Później Uub próbował zamienić Bebi w czekoladkę, ale nie wyszło mu to za dobrze i sam się nią stał. Później Bebi go zjadł.

Son-Goku vs Bebi: Była to jedna z najdłuższych walk. Na początku Son-Goku próbował uratować Uuba, lecz się spóźnił. Wkrótce przybrał postać Super Saiya-jina 3, ale Bebi go pokonał. Gdy wszystko wydawało się stracone, Son-Goku spojrzał na Ziemię i zaczął gwałtownie przemieniać się w Ozaru. Wszystko wokół niszczył. W końcu dzięki Pan, zamienił się w Super Saiya-jina 4. Był wtenczas dużo silniejszy od wroga. Niestety po jakimś czasie, dzięki wynalazkowi Bulmy, Bebi także przybrał postać Ozaru. W tej sytuacji Son-Goku był słabszy od olbrzyma. Po jakimś czasie stracił on wszystkie moce. Wtedy Son-Gohan i inni próbowali przekazać mu swoją moc. Pomógł im Uub, który atakował Ozaru od wnętrza. Gdy Son-Goku odzyskał moce, wykorzystał technikę walki Kienzan i obciął ogon przeciwnikowi, przez co ten przestał być Ozaru. Kiedy Bebi już nie mieścił się w ciele Vegety, odleciał statkiem kosmicznym. Po chwili Son-Goku wytworzył Kamehamehę i zniszczył ostatecznie Bebi.

Son-Goku vs jakiś chłopak: Walka Tenkaichi Budokai 30. Niestety Son-Goku przegrał ją, iż został wypchnięty z maty.

Uub vs facet: Następna walka turniejowa. Uub wygrywa jednym ciosem.

Mister Satan vs Uub: Na poczatku Uub mocno bił i kopał przeciwnika. Nagle Buu powiedział mu, że nie może pokonać Mister Satana i dlategoż przegrał.

Trunks vs Jinzo Ningen 17: Jinzo Ningen 17, który wyszedł z piekła powiedział Trunksowi, by ten przekazał Son-Goku, żeby przyszedł do piekła przez wielką dziurę w niebie.

Przyjaciele Son-Goku vs wrogowie Son-Goku: Niestety wszyscy wrogowie Son-Goku wyszli z piekła. Teraz walczą z przyjaciółmi Son-Goku, ale łatwo przegrywają.

Son-Goku vs Freezer i Seru: Son-Goku został zamknięty w piekle. Czekali tam na niego Freezer i Seru, którzy są dużo silniejsi niż przedtem. Son-Goku po niedługiej walce pokonuje obu przeciwników.

Kuririn i Jinzo Ningen 18 vs Jinzo Ningen 17: Jinzo Ningen 17 bez problemu zabił Kuririna i pokonał Jinzo Ningen 18.

Przyjaciele Son-Goku vs Jinzo Ningen 17: Oba Jinzo Ningen 17 połączyły się. Teraz jest on niezwyciężony. Nawet Vegeta nie może go pokonać.

Son-Goku vs Jinzo Ningen 17: Była to nawet długa walka. Son-Goku przybrał postać Super Saiya-jina 4, lecz nadal przegrywał. W pewnym momencie silny cyborg zabił Doctora Gero oraz Doctora Miu. Po jakimś czasie przyleciała Jinzo Ningen 18 i zaatakował brata swego. Wtedy Son-Goku odkrył jego tajemnicę. Po chwili wykorzystał technikę walki Ryuken i zniszczył ostatecznie wroga.

Son-Goku, Pan i Giru vs Ryan-Shen-Ron: Niedługa walka. Na początku Ryan-Shen-Ron przegrywa. Niestety po jakimś czasie Son-Goku i Pan tracą siły. Wtedy Giru im pomaga i pozbywają się Dragona.

Son-Goku i Pan vs Uu-Shen-Ron: Kolejna walka z kolejnym Dragonem. Tym razem jest on mały, galaretowaty i pożera prąd. Powiększa się i pokonuje Son-Goku oraz Pan. Nagle spada deszcz i Dragon ma zwarcie, od którego umiera.

Son-Goku i Pan vs Ryuu-Shen-Ron: Następna niedługa walka. Pan wykorzystuje technikę walki Kamehameha i zabija wroga.

Son-Goku i Pan vs Chii-Shen-Ron: Jest to walka z następnym Dragonem. Nagle pochłania on Pan i zyskuje jej moc. Przez chwilę jego nieuwagi Son-Goku zamieniony w Super Saiya-jina 4 uwalnia Pan i niszczy ostatecznie złego smoka.

Son-Goku i Pan vs Suu-Shen-Ron: Na początku Pan zaatakowała, ale szybko przegrała. Son-Goku uciekał na początku przed wrogiem, gdyż był on bardzo gorący i strzelał ogniem. W środku tej walki zjawił się brat Dragona i zamroził Son-Goku.

Son-Goku vs San-Shen-Ron: San-Shen-Ron zamroził Son-Goku. Powiedział on bratu, żeby zabił przeciwnika. Po chwili Suu-Shen-Ron wykorzystał swoją najlepszą technikę walki, ale z minimalnym skutkiem, żeby Son-Goku przeżył, gdyż Dragon ten walczył sprawiedliwie. Po jakimś czasie zły Dragon oślepił bohatera. Więc Son-Goku od razu wykorzystał technikę walki Ryuken i przedziurawił przeciwnika.

Suu-Shen-Ron vs Li-Shen-Ron: Gdy Suu-Shen-Ron dawał Son-Goku krople do oczu, Li-Shen-Ron bardzo szybko pozbył się Dragona.

Son-Goku vs Li-Shen-Ron: Kolejna dłuższa walka. Li-Shen-Ron zaatakował Saiya-jina i był od niego lepszy. Son-Goku wykorzystał technikę walki Kamehameha, ale wróg przeżył. W pewnym momencie Son-Goku prawie zginął, ale uratowali go Son-Goten i Uub. Son-Gohan i inni Saiya-jinowie oddali swoją moc Son-Goku. Później Son-Goku użył Kamehamehy i wystrzelił energię we wroga. Niestety Li-Shen-Ron ponownie przeżył i zjadł wszystkie Smocze Kule. Li-Shen-Ron wykorzystywał najpotężniejsze techniki walki Dragonów. Son-Goku chciał wysadzić siebie w powietrze i w ten sposób pozbyć się Li-Shen-Rona, ale tego nie zrobił, ponieważ zobaczył Vegetę, który zamienił się w Super Saiya-jina 4.

Gogeta vs Li-Shen-Ron: Li-Shen-Ron nie mógł w żaden sposób zranić Gogety. Dragon i Gogeta długo walczyli. Nagle wróg stworzył wielką kulę mocy, ale Gogeta bez trudu ją odbił i zamienił złą energię na dobrą. Gogeta wykorzystał technikę walki Big Bang Kamehameha, ale fuzja przestała działać i rozpadła się w nieodpowiednim momencie. Li-Shen-Ron przeżył.

Son-Goku i Vegeta vs Li-Shen-Ron: Li-Shen-Ron ponownie zjadł Smocze Kule, ale oprócz czterogwiazdkowej, którą połknął Son-Goku. Wróg ciągle był potężniejszy od Vegety i Son-Goku. Vegeta i Son-Goku postanowili ponownie się scalić. Son-Goten, Son-Gohan i Trunks nie mogli w żaden sposób powstrzymać złego Dragona. Nagle Vegeta oraz Son-Goku użyli technik walki Final Flash i Kamehameha, ale Li-Shen-Ronowi nic się nie stało. Son-Goku i Vegeta wykorzystali technikę walki Fusion Dance. Wtedy Son-Goku wrócił do zwykłej postaci, czyli stał się na powrót mały. Nagle na jego czole pojawiła się Smocza Kula. Nagle z owej Smoczej Kuli wyszedł Suu-Shen-Ron.

Son-Goku i Vegeta vs Suu-Shen-Ron: Suu-Shen-Rona szybko pokonał Vegetę. Później zaczął walczyć z Son-Goku. Po jakimś czasie Suu-Shen-Ron i Son-Goku wystrzelili w Li-Shen-Rona dwie kule energii.

Suu-Shen-Ron vs Li-Shen-Ron: Suu-Shen-Ron złapał swojego przeciwnika i stworzył wielki ognisty krąg, w którym obaj byli zamknięci. Niezbyt zły Dragon wykorzystał swoją najpotężniejszą technikę walki. Son-Goku na końcu podbiegł do wygranego. Wtem z Suu-Shen-Rona wyszedł potężny i niepokonany Li-Shen-Ron.

Son-Goku i Vegeta vs Li-Shen-Ron: Son-Goku wykorzystał technikę walki Kamehameha, ale to nic nie dało. Nagle Vegeta powrócił do zwykłej postaci. Nagle Li-Shen-Ron postanowił, że zniszczy cały glob Ziemski. Wystrzelił on więc wielką czerwoną kulę ognia prosto w planetę. Kula prawie dotknęła powierzchni, kiedy nagle Son-Goku ją unieruchomił. Po wielkich staraniach Saiya-jin odrzucił kulę. Dragon ponownie chciał zniszczyć Ziemię. Son-Goku postanowił użyć techniki walki Genki-Dama. Trunks, Son-Goten, Son-Gohan i Vegeta próbowali zabić największego wroga, ale nic mu nie zrobili. Son-Goku stworzył wielką kulę energii. Li-Shen-Ron nie potrafił zabić przeciwnika. Vegeta i inni patrzyli ze zdziwieniem na Son-Goku, który po chwili rzucił gigantyczną kulę w Li-Shen-Rona. Zły Dragon zginął na zawsze.

Son-Goku Junior vs Vegeta Junior: Była to walka finałowa dużo późniejszego Tenkaichi Budokai. Vegeta Junior i Son-Goku Junior zamienili się w Super Saiya-jinów. Nie wiadomo, który z nich wygrał pojedynek, ale można przypuszczać, że był to potomek Son-Goku.


DRAGON BALL GT -- WALKI
-
INFORMACJE
Informacje ►
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker