Informacje

Dragon Ball

INFORMACJE
-
WALKI -- DRAGON BALL Z

W tym dziale wypisanych jest bardzo wiele walk ze wszystkich serii Dragon Balla. Pod każdą jest jej krótki opis i kto w niej zwyciężył

 
DRAGON BALL | DRAGON BALL Z | DRAGON BALL GT

Piccolo vs Raditz: Raditz wygrał walkę, lecz nie zabił przeciwnika.

Son-Goku vs Raditz: Raditz wygrał walkę, bo był silniejszy od brata swego.

Son-Goku i Piccolo vs Raditz: Piccolo wykorzystał technikę walki Makankosappo. Raditz zginął, lecz Son-Goku też.

Son-Gohan vs T-Rex: T-Rex stracił ogon.

Tenshinhan vs Saibaiman: Tenshinhan łatwo pokonał zielonego przeciwnika.

Yamucha vs Saibaiman: Niestety Saibaiman eksplodował i zginął razem z Yamuchą.

Kuririn vs Saibaiman: Kuririn bardzo łatwo pokonał prawie wszystkich Saibaimanów.

Piccolo vs Saibaiman: Piccolo wygrał ten pojedynek.

Chaoz vs Nappa: Chaoz poświęcił swoje życie, żeby zniszczyć Nappę. Niestety wróg przeżył.

Tenshinhan vs Nappa: Nappa najpierw oberwał Tenshinhanowi rękę, a później Ziemianin poświęcił życie.

Piccolo vs Nappa: Piccolo też nie pokonał Nappy. Stracił życie ratując Son-Gohana.

Son-Goku vs Nappa: Son-Goku wykorzystał technikę walki Kaioken i wygrał pojedynek.

Son-Goku vs Vegeta: Była to bardzo długa walka. Son-Goku nie mógł zabić Vegety techniką walki Kaioken. Gdy Vegeta zamienił się w Ozaru, nikt go nie pokonał. W końcu Yajirobei obciął mu ogon. Son-Goku wykorzystał technikę walki Genki-Dama i przekazał uzbieraną moc Kuririnowi, gdyż sam nie był w stanie wystrzelić. Niestety Kuririn nie trafił we wroga, ale Son-Gohan odbił energię i trafił w cel. Vegeta prawie przegrał. Później Kuririn chciał zabić uciekającego Vegetę, lecz Son-Goku mu zabronił.

Son-Gohan i Kuririn vs dwaj podwładni Freezera: Po przybyciu na Namek Freezer wysłał dwóch swoich podwładnych, żeby srawdzili kto wylądował. Ziemianie łatwo pokonali przeciwników.

Vegeta vs Kuwi: Vegeta łatwo pokonał swego przeciwnika, który kiedyś był lepszy od niego.

Zarbon vs Namek-jinowie: Zarbon bez problemu pokonał kilku Namek-jinów.

Dodoria vs Namek-jinowie: Niestety Namek-jinowie przegrali.

Vegeta vs Dodoria: Vegeta chciał dowiedzieć się, kto zniszczył jego planetę. Dodoria wyjawił mu to w obawie o własne życie. Vegeta dowiedzawszy się prawdy nie wytrzymał i zabił Dodorię.

Vegeta vs Zarbon: W pierwszym pojedynku Vegeta nie miał żadnych szans na pokonanie Zarbona. W drugiej walce Vegeta wbił przeciwnikowi pięść w ciało i wykonał uderzenie energetyczne.

Kuririn i Son-Gohan vs Goldo: Goldo przegrał by szybko, gdyby nie to, że umiał zatrzymywać czas. Udało mu się umieruchomić Son-Gohana oraz Kuririna. Wtedy Vegeta obciął głowę wrogowi.

Vegeta vs Recoom: Vegeta prawie przegrał tę walkę, gdyby nie to, że pomogli mu Son-Gohan i Kuririn.

Son-Goku vs Recoom: Nie była to zbyt długa walka. Son-Goku uderzył tylko przeciwnika w brzuch.

Son-Goku vs Ji-Su i Berter: Son-Goku cały czas miał sytuację pod kontrolą. Nawet po ataku dwóch członków Ginyu Force Son-Goku był lepszy.

Son-Goku vs Ginyu: Niestety groźny Ginyu wykorzystał technikę walki Body Change Beam i zamianił się z Son-Goku ciałem.

Nail vs Freezer: Zadaniem Naila było odrócenie uwagi przeciwnika. Freezer skończył walkę, kiedy zorientował się, o co chodzi, ale nie zabił wroga

Son-Gohan i Kuririn vs Ginyu: Ginyu miał wielkie kłopoty z opanowaniem ciała Son-Goku. Wtedy Kuririn i Son-Gohan zaatakowali go i łatwo wygrali.

Vegeta vs Ji-Su: Ji-Su nie miał szans pokonać Vegety, więc Saiya-jin wykorzystał sytuację i zabił wroga.

Son-Gohan vs Freezer: Przyjaciele Son-Goku musieli zająć czymś Freezera, aby Saiya-jin mógł się przygotować do walki. Son-Gohan znokautował Freezera, lecz po chwili przegrał.

Son-Goku vs Freezer: Była to bardzo długa walka. Freezer transformował się na czwarty poziom. Zabił wtedy Dende i Vegetę. Piccolo odwrócił uwagę Freezera, żeby Son-Goku wystrzelił kulę Genki-Dama we wroga. Jednak Freezer przeżył i zabił następnie Kuririna. Wtedy Son-Goku przybrał postać Super Saiya-jina. Freezer wykorzystał technikę walki Kienzan, lecz niechcący sam został przecięty ostrzem na pół. Więc Son-Goku dał nieprzyjacielowi wystarczająco dużo energii, aby mógł samodzielnie uciec z planety. Niestety przeciwnik nie wykorzystał okazji i zaatakował. Wtedy Son-Goku zakończył walkę.

Son-Gohan, Piccolo i Kuririn vs Garikku Junior: Podczas walki Garikku Junior wykorzystał technikę walki Dead Zone, by wessać wszystko i wszystkich do innego wymiaru. Na szczęście jego plany nie powiodły się i sam został do niego wessany.

Trunks vs podwładni Colda-Daio: Trunks bardzo szybko pozbył się podwładnych Colda-Daio.

Trunks vs Freezer: Trunks pociął przeciwnika na małe kawałeczki i wysadził go w powietrze.

Trunks vs Cold-Daio: Ojciec Freezera myślał, że powodem zwycięstwa Trunksa był jego miecz. Mylił się i zginął.

Yamucha vs Doctor Gero: Yamucha był pierwszym, który zetknął się z cyborgami. Niestety Doctor Gero wyssał całą energię z Yamuchy.

Son-Goku vs Jinzo Ningen 19: Son-Goku po rozpoczęciu walki był w świetnej kondycji. Przez dłuższy czas był on nietykalny. Niestety zacząć odczuwać skutki choroby serca. Doctor Gero nie pozwalał nikomu zbliżyć się do walczących. Son-Goku został ocalony dopiero przez Vegetę.

Vegeta vs Jinzo Ningen 19: Vegeta obserwował walkę Son-Goku z Jinzo Ningen 19, po czym wymyślił, jak pokonać cyborgi. W czasie walki Vegeta wyrwał Jinzo Ningen 19 obie ręce, po czym zabił go.

Piccolo vs Doctor Gero: Piccolo został złapany przez Doctora Gero i powoli pozbawiany energii. Po chwili telepatycznie przywołał Son-Gohana, który pozbył się cyborga. Wtedy Piccolo zjadł Senzu Bean i zregenerował swoją rękę. Niestety przybyła Bulma, a wtedy Doctor Gero, wykorzystując zamieszanie, uciekł do swego labioratorium.

Doctor Gero vs Jinzo Ningen 17: Jinzo Ningen 17 po uaktywnieniu przez Doctora Gero, wykopem wystrzelił w powietrze głowę swojego twórcy i stanął na niej stopą.

Vegeta vs Jinzo Ningen 18: Walka rozpoczęła sie na autostradzie, a zakończyła na piaszczystej górze. Podczas pojedynku Jinzo Ningen 18 złamała Vegecie rękę i bardzo łatwo wygrała.

Piccolo vs Seru: Seru zaatakował techniką walki Kamehameha. Później odciął rękę Piccolo i zaczął wysysać z niego energię. Po chwili Namek-jin zrobił sobie nową rękę i powiedział, że nadal jest w stanie pokonać wroga. Wkrótce przybyli Kuririn i Trunks. Wtedy Seru uciekł.

Piccolo vs Jinzo Ningen 17: W pewnym momencie walki Piccolo wystrzelił we wroga setki pocisków. Żaden z nich nie doszedł do celu. Wszystkie aktywne pociski latały w powietrzu, czekając na znak Piccolo. Po wydaniu rozkazu, ogniste kule zaatakowały cyborga, który niestety stworzył barierę i nic mu się nie stało. Ta walka została nirozstrzygnięta, ponieważ nadleciał Seru.

Jinzo Ningen 17 vs Seru: Seru pojawił się po to, żeby wchłonąć Jinzo Ningen 17. Zrobił to bez problemu.

Seru vs Jinzo Ningen 16: Była to pierwsza walka Jinzo Ningen 16. Okazał się on najpotężniejszym z trzech cyborgów. Ta walka miała na celu uratowanie Jinzo Ningen 18, lecz cyborg przegrał.

Vegeta vs Seru: Vegeta był bardzo pewny wygranej. Po niedługiej walce Saiya-jin stwierdził, że Seru jest dla niego za słaby i pozwolił mu zaabsorbować Jinzo Ningen 18.

Kuririn vs Seru: Kuririn wykorzystał technikę walki Kienzan, lecz bez skutku. Seru pokonał przeciwnika bez problemu.

Vegeta vs Seru: Vegeta zdaje sobie sprawę, że teraz kiedy pozwolił Seru stać się najlepszą formą, nie może mu nic zrobić.

Trunks vs Seru: Trunks przybrał postać Ultimate Super Saiya-jina, lecz ciągle jest dużo słabszy od Seru.

Mister Satan vs Seru: Mister Satan zaatakował Seru pięściami i nogami. Seru machnął ręką i Ziemianin poleciał daleko.

Son-Goku vs Seru: Son-Goku był pierwszym powaznym wojownikiem, który walczył z Seru na ringu. Walka trwała bardzo długo aż do chwili, w której Son-Goku się poddał i oświadczył, że jego miejsce zajmie Son-Gohan.

Son-Gohan vs Seru: Bardzo długa walka. Na początku syn Son-Goku przegrywał. Seru stworzył kilku Seru Juniorów, które pobiły innych wojowników, czyli Son-Goku, Piccolo i innych. Jinzo Ningen 16 próbował samobójstwo, poprzez samodestrukcję, które zabiłoby także Seru. Nie widział jednak, że Burifu-Hakase, przy naprawianiu usunął z niego bombę. Seru rozwalił cyborga. Po jakimś czasie pod nogi Son-Gohana została podrzucona głowa Jinzo Ningen 16, która powiedziała umoralniającą mowę. Po przemówieniu, Seru zdeptał, to co zostało z cyborga. Wtedy Son-Gohan przybrał postać Super Saiya-jina 2 i zniszczył wszystkie Seru Juniory, potem mierzył się z Seru. Wszystko było dobrze, póki Son-Gohan nie zaczął bawić się z przeciwnikiem. W pewnym momencie Seru postanowił zniszczyć Ziemię. Son-Goku w ostatnim momencie teleportował Seru na planetę Kaio. Niestety cyborg powrócił z dużo większą siłą. Był to pojedynek, w którym główną rolę odgrywały dwie Kamehamehy. Piccolo, Yamucha, Kuririn i Tenshinhan pomagali Son-Gohanowi zniszczyć Seru. Saiya-jin przegrałby, gdyby nie Big Bang Attack w wykonaniu Vegety.

Son-Goku vs Paikuhan: Jest to pojedynek finałowy Anoyoichi Budokai. Son-Goku okazał się lepszy od Paikuhana i wygrał trudną walkę.

Trunks vs Idaasa: Znowu powracamy do Tenkaichi Budokai. Pierwszy pojedynek małego Trunksa. Idaasa nie miał szans na wygraną.

Son-Goten vs Ikose: Ikose to brat Idaasy. Son-Goten szybko wygrał i przeszedł do finału.

Trunks vs Son-Goten: Walka finałowa Tenkaichi Budokai 25. Uzgodnili oni, że nie wolno się zmieniać w Super Saiya-jinów, używać ataków Chi, ani latać. W walce co chwilę, któryś przypadkowo przybierał postać Super Saiya-Jina, latał oraz używał energii Chi. W końcu Trunks wygrał, dlatego że Son-Goten wyleciał poza ring.

Trunks vs Mister Satan: Mister Satan uzgodnił, że Trunks leciutko walnie go w policzek, po czym Mister Satan uda zranionego i da mu wygrać. Trunks lekko uderzył Mister Satana, ale po krótkim locie mistrz nadwyrężył tynk otaczającego ring muru.

Kuririn vs Punta: Znowu Tenkaichi Budokai 25, ale tym razem dorosłych. Kuririn bardzo szybko pokonał grubego przeciwnika.

Piccolo vs East Kaioshin: East Kaioshin sparaliżował przeciwnika. Piccolo nie mając innego wyjścia, po prostu się poddał.

Videl vs Supopobicchi: Videl próbowała pokonać przeciwnika, lecz nie dała mu rady. Supopobicchi pokonał ładną dziewczynę bez żadnego wysiłku.

Vegeta vs Pui Pui: Vegeta miał dużą przewagę. W pewnym momencie Babidi przeniósł wojowników na planetę Zun, lecz Vegeta i tak zwyciężył.

Son-Goku vs Yakon: Pojedynek ten odbywał się na planecie Dark Star. Son-Goku używał postaci Super Saiya-jina jako latarki. Nie wiedział, że jego przeciwnik żywi się światlem. Gdy Son-Goku załapał, o co chodzi, doładował energią przeciwnika tak, że jej nadmiar w Yakonie eksplodował, powodując śmierć potwora.

Jinzo Ningen 18 vs Mister Satan: Finału Tenkaichi Budokai 25. Jinzo Ningen 18 zaoferowała przeciwnikowi, że jeżeli da jej określoną sumę pieniędzy to ona uda, ze przegrała. Mister Satan walnął dziewczynę z całej siły. Przelot przez ring i poza matę był wymuszony, ponieważ cios przeciwnika był za słaby.

Son-Gohan vs Dabura: Son-Gohan był przeciwnikiem Dabury na następnym poziomie statku Babidiego. Vegeta zwrócił na siebie uwagę Babidiego, karcąc co chwila Son-Gohana za jego nieudolność. Wtedy Dabura wrócił do Babidiego i stwierdził, że Vegeta ma w sobie dużo zła i powinien zostać opanowany przez Ma-jina.

Son-Goku vs Vegeta: Vegeta dał się opanować Babidiemu. Wszyscy zostali przeniesieni na arenę Tenkaichi Budokai. Na początek Vegeta wysadził wielu widzów w powietrze, aby sprowokować Son-Goku. Po niedługim czasie Vegeta oraz Son-Goku zostali przeniesieni w puste miejsce i walka się tam rozpoczęła. Podczas tego pojedynku Son-Goku wyczuł wielką energię Buu i zasugerował koniec walki, by sprawdzić co się dzieje. Vegeta się zgodził. Kiedy Son-Goku sięgnął po ostatnią Senzu Bean, Vegeta znokautował go, ukradł fasolkę i odleciał.

Buu vs Dabura: Niestety Dabura został łatwo pokonany przez Buu.

Son-Gohan i East Kaioshin vs Buu: Niestety Son-Gohan i East Kaioshin nie mogli równać się z wrogiem. Po walce Son-Gohan został uznany za zmarłego, a East Kaioshin ledwo co żył.

Buu vs Dabura: Dabura ponownie zaatakował Buu. Niestety tym razem Buu zamienił go w wielkie ciacho, poczym je zjadł.

Vegeta vs Buu: Vegeta na początek zaczął od rzucania przeciwnikiem. Wszystko wskazywało na to, że grubas przegra walkę. Jednak Buu się zregenerował. W dalszej walce Buu miał przewagę nad przeciwnikiem. Vegeta prawie zginął, gdy nagle przylecieli Son-Goten i Trunks, odrzucając Buu od Vegety. Po niedługim czasie książe Saiya-jinów uściskał syna, powiedział mu, aby opiekował się mamą, poczym go uderzył. Wtedy Piccolo odleciał na daleką odległość, zabierając ze sobą nieprzytomnego Trunksa i Son-Gotena. Po chwili Vegeta doprowadził do wielkiego wybuchu, który powinien zniszczyć Buu oraz Babidiego. Niestety oni przeżyli, a Vegeta zginął.

Piccolo vs Babidi: Niestety Babidi użył magii przeciwko Piccolo. Po chwili nastąpił atak, na który nie pomogła tarcza wytworzona przez Ma-jina. Babidi rozpadł się na dwa nierówne kawałki.

Buu vs Babidi: Buu miał już dosyć rozkazów Babidiego. Więc oberwał mu głowę.

Son-Goku vs Buu: W tej walce Son-Goku osiągnął poziom Super Saiya-jina 3. Na nieszczęście miał tylko jedną dobę, aby pokonać Buu. Niestety nie radził sobie najlepiej.

Buu vs Buu: Niestety zły Buu okazał się znacznie silniejszy od drugiego. Dobry Buu w walce był bezsilny. W pewnym momencie został zamieniony w czekoladkę i zjedzony przez przeciwnika.

Gotenks i Piccolo vs Buu: Gotenks wykorzystał techniki walki Super Ghost Kamikaze Attack i Galactic Donut, lecz został wraz z Piccolo zjedzony przez wroga.

Son-Gohan vs Buu: Nagle Buu absorbuje Son-Gohana.

Vegetto vs Buu: Vegetto jest dużo potężniejszy od demona. Niestety część wojownika pochodząca od Vegety, zamiast skończyć z wrogiem pokazała swoja siłę. To pozwoliło Buu wchłonąć Vegetto. W środku demona fuzja rozpadła się.

Son-Goku vs Buu: Teraz Buu jest najpotężniejszym wojownikiem w całym wszechświecie. Była to wspaniała walka, lecz Son-Goku musiał po niej dużo odpocząć.

Vegeta vs Buu: Vegeta walczył po to, aby Son-Goku mógł wykorzystać technikę walki Genki-Dama. Niestety Vegeta przegrywał.

Buu vs Buu: Buu podczas pojedynku z Vegetą wypluwa dobrego Buu. Nowy Buu przejmuje walkę, ale nic nie może zrobić nieprzyjacielowi. Son-Goku ma więcej czasu na zbieranie energii.

Vegeta vs Buu: Vegeta znowu przegrywa, ale w ostatnim momencie ratuje go Mister Satan.

Son-Goku vs Buu: Mister Satan poprosił Ziemian, żeby podnieśli ręce i przekazali swą moc Son-Goku. Gdy Genki-Dama ma wystarczającą energię, Son-Goku rzuca ją w demona. Buu prawie ją odbił, lecz Dragon dodał sił Son-Goku i wtedy Buu zginął ostatecznie.

Pan vs Mo Kekko: Jedna z walk Tenkaichi Budokai 28. Pan bardzo szybko pokonuje olbrzymiego wojownika.

Son-Goku vs Uub: Uub jest tak zdenerwowany, że nie chce podjąć walki. Dopiero, gdy Son-Goku obraża jego rodziców, Uub idzie na całość. Son-Goku zauważa jaką wielką mocą dysponuje jego przeciwnik, więc zabiera chłopca na dalsze treningi.


DRAGON BALL GT -- WALKI
-
INFORMACJE
Informacje ►
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker