Dział ten jest poświęcony różnego rodzaju niedociągnięciom w Dragon Ballu, zarówno fabularnym, jak i błędom podczas rysowania. Nie uwzględniamy błędów polskiej wersji językowej (błędy lektora najczęściej wynikają z błędów francuskiego dubbingu, a wiele niejasnych scen z powodu cenzury), gdyż można by je wymieniać w nieskończoność. Jeżeli zauważyliście jeszcze jakieś, których poniżej nie nie wypisano, powiadomcie nas o tym.

 1. Często pojawiał się problem z palcami Piccolo, raz miał 4, raz 5.

 2. Podczas gdy Son Goku i Vegeta znajdowali się w umyśle Buu, Vegeta zamienił się w Super Saiyanina. Po chwili znów był w normalnej postaci, a w następnej scenie znowu był SSJ. (kroofcia)

 3. W 87 odcinku Dragon Ball Z Kuririn ma na sobie zbroję. Unosi się do góry i widzimy, że zamiast zbroi ma na sobie swój stary strój. (kroofcia)

 4. Po wyjściu z sali treningowej Trunks i Vegeta dostają od Bulmy specjalne kombinezony. Zanim Trunks odlatuje, aby walczyć z Cellem, otrzymuje od Son Goku dwie fasolki Senzu, które wkłada sobie za kołnierz. Gdy Kuririn jest nieprzytomny, Trunks do niego podbiega i wyjmuje fasolki zza zbroi. (kroofcia)

 5. Aby rozzłościć Son Gohana, Cell stworzył siedem Cell Juniorów, ale Son Gohan pokonał... osiem. Czyli jednego z nich zlikwidował dwukrotnie. (kroofcia)

 6. Kiedy Son Gohan zabrał Cellowi woreczek z fasolką Senzu, był on związany. Lecz kiedy miał go jeszcze Kuririn, nie było żadnego sznureczka. (kroofcia)

 7. W 118 odcinku Dragon Ball Z, korepetytor Son Gohana miał bat, którym uderzał, gdy dzieciak był nieposłuszny. Son Gohan zniszczył ten bat, lecz po chwili korepetytor miał w ręce znowu cały. (kroofcia)

 8. Bulmę goniło dwóch żołnierzy z Armii Czerwonej Wstęgi, z czego jeden był czarny. Gdy zabierano ich na noszach, obydwaj byli biali. (kroofcia)

 9. Tao Pai Pai uciął Goku kawałek włosów, lecz później ten ma je nietknięte. (kroofcia)

 10. Piccolo Daimaio ruszył palcem, by zakopane kule wygrzebały się z ziemi. Kul było pięć, lecz w pewnym momencie widzimy ich siedem. A w następnej scenie Szatan wypluwa kolejne dwie. (kroofcia)

 11. Pojemnik, który miał Tenshinhan podczas wykonywania techniki Mafuba był zamknięty, a w kolejnej scenie otwarty. (kroofcia)

 12. Podczas Tenkaichi Budokai 23 Piccolo, leżąc na ziemi, kopnął Kuririna w brzuch. W następnej scenie jednak Kuririn leci brzuchem do góry. (kroofcia)

 13. Podczas treningu, jaki sobie zafundował Tenshinhan, widzimy skałę wystającą z wodospadu. Skała została zniszczona, lecz zaraz znów się pojawia. (kroofcia)

 14. Piccolo, ratując Son Gohana, przybył zza lewej strony, a na początku kolejnego odcinka już z prawej. (kroofcia)

 15. Piccolo po ciosie Nappy upadł na brzuch, lecz jeszcze w tym samym odcinku przekręcił się na plecy, chociaż był martwy. (kroofcia)

 16. Na fałszywej Namek, Kuririn i Son Gohan wyciągnęli z lodowca kulę z dwoma gwiazdkami, ale Kuririn trzyma później kulę z jedną gwiazdką. (kroofcia)

 17. Vegeta usunął trochę zębów Rikumu, lecz w trakcie walki z Son Gohanem ten miał już wszystkie. (kroofcia)

 18. (Tylko w anime) Nameczanie mają fioletową krew, lecz Piccolo i Piccolo Daimao mają czerwoną. Ten błąd pojawia się także na początku serii DBZ. (kroofcia)

 19. (Tylko w anime) Podczas walki Freezy z Goku, z ran wroga wypływała fioletowa krew. Tymczasem w innych momentach pluł czerwoną krwią. (kroofcia)

Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker