Cienie północy
Inne

Dragon Ball

INNE
-
GRY -- PERSONAL COMPUTER
Dragon Ball Z: Bid For Power
Rodzaj:

Akcja -> 3D

Opis:

Modem bardzo znanej produkcji Quake III Area. W grze jesteśmy jedną z postaci i walczymy na jednej z aren. Prócz podstawowej wersji gry istnieje bardzo wiele dodatków do niej, począwszy od przedmiotów, kończąc na nowych postaciach. Nie grałem w tę grę, więc nie wiem co jeszcze napisać.

Platforma:

Personal Computer

Rok wydania:

18.01.2002

Język:

Angielski


Dragon Ball Z Mugen
Rodzaj:

Bijatyka

Opis:

Gra oparta na enginie służącym do tworzenia bijatyk 2D Mugen. Do wyboru mamy dość dużą ilość wojowników, z serialu oraz z filmów, oraz aren walk. Istnieje możliwość edytowania każdej postaci, areny lub menu. Aby to uczynić wystarczy czasem zwykły notatnik, ale czasem jest potrzebny specjalny program MCM, którego niestety nie mam.

Platforma:

Personal Computer

Język:

Angielski


Dragon Ball Z Mugen 2
Rodzaj:

Bijatyka

Opis:

Druga część znanej gry o tym samym tytule. Jest większy wybór zawodników oraz aren. Zawodników można ściągać nieskończenie wielu z internetu. W grze poprawiono grafikę i muzykę. Warto zagrać.

Platforma:

Personal Computer

Język:

Angielski

Recenzja


Quiz
Rodzaj:

Logiczna

Opis:

Jest to Quiz z Dragon Balla. Warto zagrać i przeczytać pytania w grze, gdyż niektóre są bardzo trudne.

Platforma:

Personal Computer

Język:

Angielski

Instrukcje:

Na początek trzeba wpisać ilość graczy, a potem ich imiona. Potem należy odpowiadać na różne pytania z Dragon Balla. Czas na odpowiedź jest ograniczony i jest pokazany z lewej ekranu.


Wielka przygoda małej Pan
Rodzaj:

RPG

Opis:

Prosta, amatorska, ale polska gra. Grafika jest nienajlepsza. Muzyki jest brak. Kieruje się Pan, która to postanowiła poszukać Bry. którą ktoś porwał. Nawet fajna.

Platforma:

Personal Computer

Produkcja:

Kesur

Język:

Polski

Instrukcje:

Na początek należy podejść do Truksa i wcisnąć obok niego "Ctrl". Wtedy on przyłaczy się do Ciebie. "Ctrl" otwiera się także menu, a "Alt" je wyłącza. Idź ciągle według wskazówek, aż dojdziesz do miasta. Po drodze będziesz musiał pokonać różnych przeciwników, zwierzęta lub ludzi. W mieście znajdź Capsule Corporation. Tam idź za wskazówkami, a kiedy będziesz musiał Vegecie powiedzieć prawdę, czy skłamać, to skłam. Jeżeli powiesz mu prawdę, to wróg zabije Cię od razu. Później wejdź do czerwonej wieży, z lewej mapy. Tam porozmawiaj, z jakimś człowiekiem. Dowiesz sie od niego, że ten, kto porwał Brę schował się w kanałach. Po chwili będziesz już na miejscu. Porozmawiasz z pracownikami, po czym wejdziesz do kanału. Tutaj gra się zakończy, ponieważ jest to niestety tylko Demo. Pełnej wersji chyba nigdzie nie można ściągnąć.


Wish For Immortality
Rodzaj:

RPG

Opis:

Dość stara amatorska gra. Zrobiona tak samo, co gra poprzednia, dlatego grafika jest nienajlepsza. Akcja zaczyna się na Namek. Trzeba zebrać tamtejsze Smocze Kule i walczyć z napotkanymi przeciwnikami. Niektóre postacie ściągnięte z gry Legend Of Super Saiya-jin. Można zagrać.

Platforma:

Personal Computer

Język:

Angielski


PERSONAL COMPUTER -- GRY
-
INNE
Inne ►
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker