Shounen
28 października 2017 (16:42)
Super Dragon Ball Heroes, gra dostępna na automatach w salonach gier w Japonii, obchodzi swoje 7-lecie. W związku z tym 22 października 2017 Bandai Namco przeprowadziło transmisję z wydarzenia, którego gośćmi specjalnymi, tak jak w ostatnich latach, byli Masako Nozawa (głos Son Goku) oraz Ryō Horikawa (głos Vegety).


Podczas transmisji, wzorem lat poprzednich, opublikowano komentarz Akiry Toriyamy:

Gratulacje z powodu siódmej rocznicy! Dzięki Super Dragon Ball Heroes dzieci wiedzą, co to Dragon Ball! Co tu dużo mówić, dziękuję fanom oraz producentom! Ciągle jestem pod wrażeniem ich pracy, tego, jak na swój własny sposób rozwinęli postacie i historię. Życzę wam, abyście dalej dla wszystkich fanów budowali uniwersum Heroes.

Jak również Toyotarō odpowiedzialnego za komiksową adaptację pt. Dragon Ball Heroes: Victory Mission:

Gratulacje z powodu siódmej rocznicy! Dragon Ball Heroes to dla mnie ważna gra, ponieważ to dzięki niej mogłem zostać mangaką. Jestem dumny z tego, że mogę uczestniczyć we współtworzeniu serii tak uwielbianej przez dzieci w całym kraju. Nie mogę się doczekać, jakie super niespodzianki sprawią nam jej producenci w przyszłości.

Oraz Yoshitaki Nagayamy, autora mang Super Dragon Ball Heroes: Ankoku Makai Mission! oraz Super Dragon Ball Heroes: Ultimate Charisma Mission!!:

Siódma rocznica Dragon Ball Heroes! Naprawdę jest co świętować! Jako człowiek rysujący historię SDBH, ale także jako gracz, pragnę przekazać moje serdeczne gratulacje i uczucia radości. Z niecierpliwością oczekuję dalszego wzmacniania postaci Charismy.


Pośrodku Masako Nozawa oraz Ryō Horikawa

Dragon Ball Heroes to salonowa, elektroniczna gra karciana wydana w 2010 roku, która w 2016 roku ewoluowała w Super Dragon Ball Heroes. Gra doczekała się trzech wersji na konsolę Nintendo 3DS, a także kilku mangowych adaptacji.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker