Shounen
9 kwietnia 2019 (20:09)
W grudniu ubiegłego roku wydawnictwo J.P.Fantastica zapowiedziało wydanie trzech nowych pozycji dla fanów Dragon Balla, a jedną z nich jest anime comics Dragon Ball Z: Bitwa bogów na podstawie czternastego filmu DBZ. Polska premiera odbędzie się 26 kwietnia 2019 roku na konwencie miłośników fantastyki Pyrkon w Poznaniu.

Cztery lata po pokonaniu straszliwego Buu gdzieś w kosmosie z długiego snu budzi się arcypotężny Bóg Zniszczenia Piwus. W poszukiwaniu godnego siebie przeciwnika, zwanego Super Saiyaninem Bogiem, wyrusza na Ziemię, gdzie trafia akurat na wielkie przyjęcie z okazji urodzin Bulmy. Tam, na skutek pewnych wydarzeń, postanawia zniszczyć całą planetę... Czy Gokū i przyjaciołom uda się go powstrzymać? Czym tak naprawdę jest tajemniczy Super Saiyanin Bóg!?

Anime comics jest to kolorowy komiks wykonany z kadrów z anime, w tym przypadku filmu kinowego. Tom będzie liczył 360 stron w formacie A5 (14,5 cm x 20,5 cm). Oprócz standardowej zawartości w tomie znajdziemy również "Boski" wywiad z Akirą Toriyamą, dotyczący udziału mangaki w produkcji filmu.

Do pre-orderów złożonych w sklepie wydawcy dodawane będą gratisy – dwie zakładki oraz karta kolekcjonerska. Cena okładkowa to 49,00 zł.


Przekładu na język polski podjął się, jak w przypadku mangi Dragon Ball Super, Paweł Dybała, we współpracy z głównym redaktorem niniejszej strony.
komentarze (1)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker