Shounen
17 marca 2019 (14:29)
W przyszłym tygodniu, 21 marca 2019 roku, będzie miała miejsce premiera piątego tomu polskiej edycji mangi Dragon Ball Super autorstwa Toyotarō – nakładem wydawnictwa J.P.Fantastica.

Decydująca walka! Żegnaj, Trunksie!
Dzięki opanowaniu do perfekcji przemiany w Super Saiyanina Blue Gokū nawiązuje równorzędną walkę z Zamasu. Przeciwnik jednak nie daje za wygraną, za wszelką cenę chcąc doprowadzić do zniszczenia ludzkości. Z pomocą naszemu bohaterowi przychodzi technika Boga Zniszczenia. Czy to wystarczy, by ocalić świat? Czas na wielki finał historii o Trunksie z przyszłości!

Tomy wydawane są w formacie B6, tak by pasowały do 42 tomików oryginalnej serii DB, również bez obwolut. Przekładu na język polski podejmuje się Paweł Dybała, a od drugiego tomu we współpracy z głównym redaktorem niniejszej strony.

W piątym tomie, oprócz standardowej zawartości, znajdziemy również 2-stronicową mangę dodatkową skupiającą się na spotkaniu Gohana z Trunksem z przyszłości. Do pre-orderów złożonych w sklepie wydawcy dodawana zapewne będzie zakładka. Tomik kosztuje 18,90 zł.

W Japonii rozdziały mangowej adaptacji autorstwa Toyotarō ukazują się konsekwentnie od czerwca 2015 roku w trybie miesięcznym na łamach V Jumpa. Do tej pory wydano osiem tomów.
komentarze (0)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker