Katz
13 stycznia 2021 (20:53)
Na oficjalnej stronie internetowej anime promującego grę Super Dragon Ball Heroes zamieszczono opis dziesiątego odcinka Big Bang Mission, którego premiera ma się odbyć w środę 20 stycznia 2021 roku.

Potężne przekroczenie granic! Powrót Broliego!
W luce czasowej Vegetto: Xeno walczy z Mrocznym Królem Fu. Gdy Mroczny Król Fu zwiększa swoją złą energię i podnosi rękę, w jednej chwili otoczenie przeistacza się w ogromną salę balową.
Z potężnym hukiem, z wnętrza rozpadającego się gruzu, dochodzi ogłuszający ryk i kształt znajomej, ale przerażającej obecności...
W trakcie zaciekłej walki Kosmiczne Drzewo, które zostało wypełnione energią Mrocznego Króla, staje się coraz jaśniejsze, aż w końcu wybucha!
Podczas gdy światło wyzwolone przez Kosmiczne Drzewo rozchodzi się na wszystkie strony, obok uwięzionego Cumbera pojawia się mężczyzna ze złowrogim uśmiechem na twarzy.

Dragon Ball Heroes to salonowa, elektroniczna gra karciana wydana w 2010 roku, która w 2016 roku ewoluowała w Super Dragon Ball Heroes. Doczekała się trzech wersji na konsolę Nintendo 3DS oraz gry o podtytule World Mission na Nintendo Switch i PC, jak również kilku mangowych adaptacji.

Pierwszy odcinek animowanej wersji Super Dragon Ball Heroes ukazał się 1 lipca 2018 roku. Odcinki trwają po 9 minut i pojawiają się nieregularnie.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker