Katz
18 grudnia 2020 (19:51)
Na oficjalnej stronie internetowej anime promującego grę Super Dragon Ball Heroes zamieszczono opis dziewiątego odcinka Big Bang Mission, który zostanie zaprezentowany na Jump Feście odbywającej się w dniach 19-20 grudnia 2020 roku.

Odrodzenie zła. Narodziny Króla Ciemności Fu!
Podczas zaciekłej walki w luce czasowej Kosmiczne Drzewo nagle zmienia się w kamień. Jego korzenie zostały usunięte przez Super Shen Longa, którego przyzwali Bogowie Zniszczenia. Gdy Super Fu drży ze złości, ponieważ jego plan został udaremniony, zjawiają się przed nim Mira i Towa. Towa wręcza mu kryształ wydzielający ciemnawy Mroczny Czynnik, który go spowija...
Gdy Mroczny Czynnik łączy się z Super Fu, ze złowieszczej aury przypominającej migoczące ciepło wyłania się nowy król...
Vegetto Blue staje w ogniu walki. Gdy do skamieniałego Kosmicznego Drzewa wlewa się zła energia, niebo rozbłyskuje na czerwono i pojawia się superwojownik przekraczający granice!
Tu i teraz z hukiem rozpoczyna się zażarta walka skąpana w błyskach!

Dragon Ball Heroes to salonowa, elektroniczna gra karciana wydana w 2010 roku, która w 2016 roku ewoluowała w Super Dragon Ball Heroes. Doczekała się trzech wersji na konsolę Nintendo 3DS oraz gry o podtytule World Mission na Nintendo Switch i PC, jak również kilku mangowych adaptacji.

Pierwszy odcinek animowanej wersji Super Dragon Ball Heroes ukazał się 1 lipca 2018 roku. Odcinki trwają po 9 minut i pojawiają się nieregularnie.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker