Shounen
31 maja 2018 (15:13)
Na oficjalnej stronie internetowej anime promującego grę Super Dragon Ball Heroes udostępniono dziś podstronę z listą postaci – liczy ona osiem pozycji i zawiera grafiki, imiona oraz krótkie opisy i aktorów podkładających głosy.

W przypadku znanych bohaterów bez zmian, jeśli chodzi o głosy. Bez niespodzianki również w przypadku Goku SSJ4 – zajmie się nim Masako Nozawa. Za Fu odpowiadał będzie Kappei Yamaguchi (znany z przeróżnych ról, m.in. Usopp z One Piece czy L z Death Note; miał także epizodyczną rolę reżysera w odcinkach 73-74 serii Super), a nowemu Saiyaninowi głos będzie podkładał nie mniej doświadczony Rikiya Koyama (Takamura z Hajime no Ippo czy też Kogorō z Detektywa Conana).

Bohaterowie

Son Goku
Saiyanin o dobrym sercu, który trenuje każdego dnia, by stać się najsilniejszym. Udaje się na Więzienną Planetę, gdzie przebywać ma Trunks.

Seiyū:
Masako Nozawa (野沢雅子)

Vegeta
W celu uratowania syna Trunksa (który powrócił z przyszłości) postanawia udać się na Więzienną Planetę. Jest podejrzliwy w stosunku do tajemniczego człowieka zwanego Fu.

Seiyū:
Ryō Horikawa (堀川りょう)

Trunks z przyszłości
Przybył z przyszłości, by odbyć trening z Goku i resztą na planecie Beerusa, ale został przez kogoś uwięziony na tajemniczej Więziennej Planecie.

Seiyū:
Takeshi Kusao (草尾毅)

Mai
Razem z Trunksem przybyła z przyszłości. Na planecie Beerusa gotuje i zajmuje się innymi rzeczami, pomagając w treningu. Kiedy dowiaduje się, że Trunks został uwięziony na Więziennej Planecie, udaje się tam, nie bacząc na zagrożenie.

Seiyū:
Eiko Yamada (山田栄子)

Fu
Tajemniczy człowiek, który przyniósł nowinę, że Trunks został zabrany na Więzienną Planetę. Choć podaje się za kolegę Trunksa, jego tożsamość pozostaje nieznana. Powściągliwa osobowość sprawia, że trudno odgadnąć jego intencje.

Seiyū:
Kappei Yamaguchi (山口勝平)

Son Goku: Xeno
Son Goku z innego wymiaru, który pracuje dla Patrolu Czasu. Wygląda na to, że prowadzi śledztwo w sprawie Więziennej Planety, ale...

Seiyū:
Masako Nozawa (野沢雅子)

Coola
Współpracuje z Trunksem, by uciec z Więziennej Planety.

Seiyū:
Ryūsei Nakao (中尾隆聖)

Zły Saiyanin
悪のサイヤ人 Aku no Saiya-jin
Tajemniczy wojownik przebywający na Więziennej Planecie za sprawą Fu. Ze swoją zdumiewającą mocą szaleje na planecie i przytłacza Goku i resztę.

Seiyū:
Rikiya Koyama (小山力也)

Premiera pierwszego odcinka będzie miała miejsce 1 lipca 2018 w Japonii.

Dragon Ball Heroes to salonowa, elektroniczna gra karciana wydana w 2010 roku, która w 2016 roku ewoluowała w Super Dragon Ball Heroes. Gra doczekała się trzech wersji na konsolę Nintendo 3DS, a także kilku mangowych adaptacji.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker