Shounen
22 maja 2018 (16:18)
Wraz z oficjalną zapowiedzią anime promującego grę Super Dragon Ball Heroes w V Jumpie, o czym pisaliśmy w ubiegły czwartek, dodano również treści na jej stronę internetową.


Oprócz przedstawienia na stronie historii gry, która jako Dragon Ball Heroes zawitała do japońskich salonów w 2010 roku, zamieszczono również opis sagi Więziennej Planety, której będzie dotyczyć anime.

Goku Super Saiyanin 4 kontra Goku SSGSS?!
Na nikomu nieznanej Więziennej Planecie rozegra się niezrównane starcie!

Trunks wraca z przyszłości, aby trenować z Goku i Vegetą, ale nagle znika. Pojawia się natomiast tajemniczy osobnik Fu, który informuje ich, że Trunks został uwięziony na Więziennej Planecie, tajemniczym obiekcie znajdującym się gdzieś pomiędzy wszechświatami. Aby uwolnić Trunksa, bohaterowie decydują się odszukać Smocze Kule, ale niezrównane starcie jest nieuniknione! Czy Goku i reszta uratują Trunksa i wydostaną się z Więziennej Planety...?

Fu, o którym mowa w opisie i którego widać na jednym ze screenów, to postać pierwotnie stworzona na potrzeby zamkniętej w 2013 roku MMORPG Dragon Ball Online, a niedawno pojawił się także w grze Dragon Ball Xenovere 2.


Nowych szczegółów nie zdradzono. Premiera pierwszego odcinka będzie miała miejsce 1 lipca 2018 roku w centrum Aeon LakeTown w Japonii.

Dragon Ball Heroes to salonowa, elektroniczna gra karciana wydana w 2010 roku, która w 2016 roku ewoluowała w Super Dragon Ball Heroes. Gra doczekała się trzech wersji na konsolę Nintendo 3DS, a także kilku mangowych adaptacji. Jej fenomen polega na tym, że zawiera sporo treści, które wielu fanów chciałoby zobaczyć, a które niewątpliwie kłócą się z wizją Toriyamy – liczne przemiany, power-upy czy fuzje.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker