Cienie północy
Katz
23 lutego 2018 (22:18)
Mimo że kurz po premierze Dragon Ball FighterZ jeszcze nie opadł, studio Bandai Namco nie zapomniało o swojej poprzedniej grze, Dragon Ball Xenoverse 2, i na 28 lutego 2018 wyznaczyło premierę nowego DLC – Extra Pack 2. W związku z tym opublikowano dziś specjalny trailer.


Nie jest to niespodzianka, bo dodatek był planowany już jesienią przy premierze Extra Pack 1. Potwierdziła się także jego zawartość, którą sugerowały linijki w kodzie wersji pecetowej, że znajdą się w nim Goku w formie Ultrainstynktu, Jiren, a także nowe misje fabularne.

Jeżeli chodzi o Goku, otrzyma on ujawniony kilka dni temu ostateczny Ultrainstynkt i de facto będzie to jego premiera, albowiem w anime pojawi się dopiero 4 marca.


Przedstawiamy pełną zawartość DLC:
  • 4 nowe postacie: Goku (Ultrainstynkt), Jiren, Fu i #17 (z serii Dragon Ball Super),
  • nowe misje trybu fabularnego – Infinite History ("Nieskończona historia"),
  • 5 nowych zadań równoległych,
  • 8 nowych ataków,
  • 8 nowych superdusz,
  • nowe kostiumy.

Nowa historia będzie także niejako nowym trybem, kontrolowanym z poziomu tzw. Tokipedii, w której gracz będzie wybierał ścieżki i dokonywał wyborów, które mają mieć wpływ na dalszy rozwój wydarzeń. Całość otrzyma przerywniki filmowe, a sama historia ma być powiązana z Fu, synem Miry i Towy, który nie do końca będzie nową postacią, ponieważ pojawił się już w przewodniku do zamkniętej w 2013 roku gry MMORPG Dragon Ball Online, gdzie był niemowlakiem.

W zwiastunie nie pokazano #18 i Videl w bikini ani SSGSS dla postaci Saiyan, ale potwierdzono je w poprzednim V Jumpie razem z customizacją oryginalnych postaci. Prawdopodobnie trafią za darmo w patchu towarzyszącym dodatkowi.


Cena DLC wynosić będzie 9,99 dolarów i nie obejmuje go stara przepustka sezonowa, ale nowa, w skład w której wchodzą Extra Pack 1 i teraz także Extra Pack 2 – w cenie 16,99 dolarów.

Gra Dragon Ball Xenoverse 2 ukazała się w Europie 28 października 2016 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz na PC. 22 września 2017 roku premierę miała wersja na konsolę Nintendo Switch.
komentarze (2)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker