Katz
17 maja 2018 (20:17)
W najbliższym numerze V Jumpa, który oficjalnie ukaże się 21 maja 2018, znajdzie się zapowiedź promocyjnego anime opartego na Super Dragon Ball Heroes, niezwykle popularnej w Japonii salonowej grze karcianej.


Na ten moment wiadomo niewiele. Jako że to anime promocyjne, prawdopodobnie nie będzie to seria telewizyjna. Jeśli chodzi o fabułę, będzie to adaptacja sagi Więziennej Planety (Kangoku Wakusei, ang. Prison Planet), oryginalnej opowieści stworzonej na potrzeby gry.

Przedpremierowy pokaz pierwszego odcinka będzie miał miejsce 1 lipca 2018 roku w centrum Aeon LakeTown w Japonii.

Dragon Ball Heroes to salonowa, elektroniczna gra karciana wydana w 2010 roku, która w 2016 roku ewoluowała w Super Dragon Ball Heroes. Gra doczekała się trzech wersji na konsolę Nintendo 3DS, a także kilku mangowych adaptacji. Jej fenomen polega na tym, że zawiera sporo treści, które wielu fanów chciałoby zobaczyć, a które niewątpliwie kłócą się z wizją Toriyamy – liczne przemiany, power-upy czy fuzje.

DBH to swoiste growe uniwersum, albowiem często miesza się z grami wydawanymi na konsole, komputery czy telefony i raczy je częścią ze swojej zawartości – jak w przypadku Dragon Ball Xenoverse 2, gdzie pojawia się zamaskowany Bardock czy też Fu z ostatniego DLC.

Uruchomiono również oficjalną stronę internetową anime, jednak poza tłem nic się na niej jeszcze nie znajduje.
komentarze (5)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker