Shounen
29 lutego 2020 (21:10)
Według oficjalnej strony internetowej promocyjnej serii Super Dragon Ball Heroes w czwartek 5 marca 2020 roku premierę będzie miał odcinek rozpoczynający nową historię – sagę stworzenia wszechświata (Uchū Sōsei Hen).


Na stronie zamieszczono opis oraz zapowiedź wideo.

Gdy Goku i reszta trenują w siódmym wszechświecie, nagle pojawia się tajemniczy ptak ścigany przez Trunksa: Xeno i Patrol Czasu.

Owy ptak nazywa się Tokitoki i jest bytem odpowiedzialnym za wszystkie wymiary.

Goku i pozostali wyczuwają niepokojącą aurę, a gdy podnoszą wzrok, widzą wszystkich dwunastu Bogów Zniszczenia! Okazuje się, że Bogowie Zniszczenia również chcą dopaść Tokitokiego!

Beerus zamierza użyć na Tokitokim "zniszczenia"! Goku i reszta gotowi są walczyć w jego obronie! Wtedy nagle niebo spowija podejrzany cień i tajemniczy mężczyzna Fu wykonuje ruch... Rozpoczyna się całkiem nowa bitwa!


Dragon Ball Heroes to salonowa, elektroniczna gra karciana wydana w 2010 roku, która w 2016 roku ewoluowała w Super Dragon Ball Heroes. Gra doczekała się trzech wersji na konsolę Nintendo 3DS i kilku mangowych adaptacji, a 5 kwietnia 2019 roku ukazała się gra o podtytule World Mission na Nintendo Switch oraz PC.

Pierwszy odcinek animowanej wersji Super Dragon Ball Heroes ukazał się 1 lipca 2018 roku. Odcinki trwają po 9 minut i pojawiają się nieregularnie.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker