Shounen
3 lipca 2024 (14:49)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono tysiąc dwieście trzydziesty piąty wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to rysunek i wiadomość zamieszczone we wstępie do piątego tomu serii databooków Daizenshū z listopada 1995 roku.


Ten tom Daizenshū poświęcony jest drugiej połowie animowanego Dragon Balla. Właściwie to seria telewizyjna będzie jeszcze trochę wychodzić i przedstawiać zupełnie nową historię, której nie ma w oryginale. Wydaje się dobrze przemyślana i zapowiada się interesująco, a przynajmniej tak wnioskuję z przedstawionych mi materiałów dających ogólny zarys tego, co będzie zawierać. Teraz będę mógł być jak wszyscy inni – oglądać w domu odcinki i zastanawiać się: "Co będzie dalej?!". Nie mogę się tego doczekać, a całemu personelowi bardzo dziękuję.

Dragon Ball: Daizenshū to seria dziesięciu (siedmiu głównych i trzech dodatkowych) databooków wydawanych w latach 1995-1996.

Piąty tom, tak jak trzeci, skupia się na animowanej adaptacji mangi – obejmuje większą część Dragon Ball Z (odcinki 75-268).

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych obecnie co dwa dni od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker