Shounen
24 sierpnia 2018 (13:21)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono sto pięćdziesiąty trzeci wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to ilustracja z gry Dragon Quest VII: Eden no Senshi-tachi (ang. Fragments of the Forgotten Past), która ukazała się 26 sierpnia 2000 roku, a więc niemal równo 18 lat temu. Ilustracja znalazła się na okładce wydanego 21 stycznia 2000 roku V Jumpa (#3/2000).


Autorzy wpisu zwracają uwagę, że od siódmej części Dragon Questa mangaka zaczął kolorować ilustracje przy użyciu komputera.

Toriyama odpowiedzialny jest za projekty postaci i potworów oraz ilustracje dla serii gier Dragon Quest od 1986 roku, kiedy wydano jej pierwszą część. O grach wspominano w niniejszym cyklu już wielokrotnie, począwszy od dziesiątego wpisu, w którym była mowa o drugiej części gry.

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker