Cienie północy
Shounen
5 lutego 2018 (16:40)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono szesnasty wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem są to jego projekty postaci występujących w pierwszym filmie kinowym DB, a więc Dragon Ball: Shen Long no Densetsu, którego premiera odbyła się 20 grudnia 1986 roku.


Postacie od lewej: Pasta, Vongo, żołnierz Gurumesa, Pansy, Gurumes, robot Gurumesa. Są to wstępne projekty, które odpowiedzialnemu za faktyczny wygląd filmu animatorowi Minoru Maedzie posłużyły za bazę. Zmieniony został m.in. znak noża i widelca widniejący na mundurach.

Tego samego dnia, na zimowym festiwalu Toei, premierę miał również film z uniwersum GeGeGe no Kitarō, którego nowa seria od 1 kwietnia 2018 emitowana będzie na kanale Fuji TV w aktualnych godzinach anime Dragon Ball Super, które kończy się już w marcu.

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker