Shounen
30 stycznia 2019 (12:52)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono dwieście pięćdziesiąty siódmy wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to projekt postaci Terry'ego, bohatera gry Dragon Quest VI: Maboroshi no Daichi (ang. Realms of Revelation) z wydanej 28 stycznia 2010 roku wersji na konsolę Nintendo DS.


Gra Dragon Quest VI oryginalnie ukazała się w 1995 roku na konsolę Super Famicom. Odwoływano się do niej także rok temu w jedenastym wpisie, kiedy prezentowano projekt jej głównego bohatera.

Toriyama odpowiedzialny jest za projekty postaci i potworów oraz ilustracje dla serii gier Dragon Quest od 1986 roku, kiedy wydano jej pierwszą część. O grach wspominano w niniejszym cyklu już wielokrotnie, począwszy od dziesiątego wpisu, w którym była mowa o drugiej części gry.

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker