Cienie północy
Shounen
21 lutego 2018 (15:28)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono dwudziesty siódmy wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to szkic Goku, który znalazł się przy podziękowaniach mangaki na ostatniej stronie wydanego 25 lutego 1996 siódmego tomu databooka Daizenshū.


A oto wspomniane podziękowania, obok których zamieszczono rysunek:

Tak bardzo wielu ludzi pomagało mi przez te wszystkie lata przy tworzeniu Dragon Balla. Na początek oczywiście fani, którzy wspierali mnie z całego świata. Jestem też szczególnie wdzięczny moim trzem redaktorom (panu Torishimie, panu Kondo i panu Takedzie). Dalej wszyscy zaangażowani związani z Shueishą, komiksami, wydaniami, animacjami, telewizją, filmami, zabawkami, grami, rzeczami promocyjnymi, wydarzeniami itd. Także moja żona, rodzina i przyjaciele, wszystkim im jestem ogromnie wdzięczny. Goku i reszta też dawali z siebie wszystko. Jestem prawdziwym szczęściarzem.

Wszystkim Wam bardzo dziękuję!

To mi przypomniało, że choć otrzymywałem od wszystkich tak wiele listów i prezentów, które dodawały mi otuchy, nigdy na nie nie odpowiadałem. To niegrzeczne, więc pozwólcie, że skorzystam z okazji: przepraszam.

Tak więc żegnam się.
Akira Toriyama, grudzień 1995


Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker