Shounen
5 marca 2019 (12:07)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono dwieście osiemdziesiąty wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to okładka Weekly Shōnen Jumpa wydanego 28 października 1997 roku (#48/1997), przedstawiająca postacie z mangi Cowa!.


Cowa! to utrzymana w komediowym tonie mroczna manga opowiadająca o przygodach małego półwampira Paifu, który wraz z duchem José oraz Arponem i człowiekiem Maruyamą wyruszają w odległe miejsce w celu zdobycia lekarstwa mającego uchronić mieszkańców ich wioski przed śmiertelną chorobą.

We wskazanym numerze Jumpa opublikowano jej pierwszy rozdział, który liczył 15 stron, z czego wszystkie wydrukowano w kolorze.

Do mangi nawiązywano również w 125 wpisie niniejszego cyklu, w którym zaprezentowano stronę tytułową jej drugiego rozdziału.

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker