Shounen
8 marca 2018 (13:40)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono trzydziesty ósmy wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to wewnętrzna strona tytułowa drugiego tomu zbioru krótkich historii mangaki pt. Toriyama Akira 〇-saku Gekijō, który wydano w marcu 1988 roku.

Jestem zapłakany. Nie widuję syna zbyt często, dlatego poświęcam mu całe wolne dni. Przez to nie mam kiedy pojeździć na motocyklu, który dopiero co zakupiłem. Ale motocykl płacze jeszcze bardziej niż ja...

W tomie znalazło się osiem mang: Honjitsu no Highlight, Escape, Pink, Dragon Boy, Tongpoo Daibōken, Mr. Ho, Kennosuke-sama oraz Sonchoh. Oryginalnie Pink oraz Dragon Boy ukazały się na łamach Fresh Jumpa w latach 1982 i 1983, pozostałe tytuły publikowane były w Weekly Shōnen Jumpie na przestrzeni lat 1979-1988.

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker