Shounen
12 września 2019 (16:03)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono czterysta ósmy wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to druga strona one-shota autorstwa Akiry Toriyamy i Osamu Akimoto pt. Kochira Namek-sei Dragon Kōen Mae Hashutsujo ("Oto komisariat naprzeciwko smoczego parku na Namek") ze zbioru Chō Kochikame, który ukazał się 15 września 2006 roku.


Tom Chō Kochikame ukazał się z okazji 30 rocznicy popularnej w Japonii mangi Osamu Akimoto pt. Kochikame, a właściwie Kochira Katsushika-ku Kameari Kōen Mae Hashutsujo ("Oto komisariat naprzeciwko parku Kamaeri w okręgu Katsushika"), i znalazły się w nim m.in. crossoverowe mangi wykonane przez różnych autorów.

Rozdział powstały we współpracy z Akirą Toriyamą opowiada o tym, jak Ryō-san, główny bohater serii, natyka się na nieprzepisowo zaparkowany statek kosmiczny Freezy i jako postać z gag mangi przegania go z Namek.

O serii Kochikame i współpracy z autorem Dragon Balla pisaliśmy wcześniej w 24 wpisie.

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker