Cienie północy
Shounen
13 listopada 2019 (15:10)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono czterysta czterdziesty siódmy wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to fragment z wydanego 15 sierpnia 1981 roku piątego tomu mangi Dr. Slump, przedstawiający kolejną ze stron dodatkowych pt. "Z cyklu teatrzyk zdarzeń prawdziwych – Ja i moje przygody".


Jest to szósta historia z cyklu "Ja i moje przygody" i została zatytułowana "Siódme poty Toribota". Przedstawia Toriyamę, który pewnego razu wybrał się do miasta i został rozpoznany przez sprzedawczynię.

W polskiej edycji mangi wydanej przez J.P.Fantastica znajdziemy ją w dziewiątym tomie (skan). Do historyjek z serii "Ja i moje przygody" odwoływano się już wcześniej we wpisach 342 (pierwsza), 359 (druga), 381 (trzecia), 401 (czwarta) oraz 419 (piąta).

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker