Shounen
22 marca 2018 (13:54)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono czterdziesty siódmy wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to projekt domu Jurka Spadkowskiego (Senbee Norimaki) wykonany na potrzeby serii Doctor Slump, która wystartowała 26 listopada 1997 roku.

Nowy dom Jurka Spadkowskiego
Zbudowany w czasach jego ojca. W dolnej części znajduje się półpodziemne laboratorium, a w górnej części LDK [salon z kuchnią i jadalnią]. Na drugim piętrze są sypialnie, gabinet itp.

Anime z lat 90 rozpoczęło się tydzień po wyemitowaniu ostatniego odcinka Dragon Ball GT, miało 74 odcinki i zakończyło się 22 września 1999 roku – do polskiej telewizji już nie dotarło. Autorzy wpisu zauważają, że dom głównych bohaterów w odróżnieniu od wersji oryginalnej wygląda nowocześnie. Warto też odnotować, że w nowej adaptacji pojawia się Goku walczący z Armią Czerwonej Wstęgi.

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (2)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker