Shounen
23 marca 2018 (14:46)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono czterdziesty ósmy wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to strona z wydanego 3 lipca 2015 roku databooka pt. Dragon Ball Super: Super Start Guide zawierająca wiadomość od mangaki w związku z premierą serii Super, która kończy się w tę niedzielę.

Dragon Ball Super to całkowita kontynuacja sagi Majin Buu. Rozpocznie się od wydarzeń mających miejsce niedługo po ostatniej walce, następnie przejdzie w sagę "Starcie bogów", w której pojawi się Bóg Zniszczenia Beerus, a dalej "Wskrzeszenie F", kiedy to Freeza powróci do życia. W tym miejscu rozpocznie się nowa, dziwna historia, w której postacie opuszczą swój świat. Będą walczyć przeciwko sąsiadom z szóstego wszechświata! Na tym zakończę, bo będą na mnie krzyczeć, że zdradzam za dużo, ale powiem jeszcze, że pojawią się też gigantyczne Super Smocze Kule. Myślę, że będzie zabawnie i ekscytująco!

Jako że chodzi o nowy wszechświat, do akcji wkroczy mnóstwo nowych bohaterów. Będę dawał z siebie wszystko podczas rysowania kolejnych postaci, które z czasem będą się pojawiać, więc też nie mogę się już doczekać.

Wiecie, znienacka dotarło do mnie, że Dragon Ball przerodził się w wielką historię. Ponieważ ja to narysowałem, dziwnie mi to przyznać, ale kiedy zaczynałem, nawet by mi przez myśl nie przyszło, że akcja mogłaby skupić się na wszechświecie. (śmiech) Nie martwcie się jednak, bo to będzie ta sama i łatwa do przyswojenia zawartość, co zawsze. Koniecznie oglądajcie Dragon Ball Super!

Powyższy komentarz zaprezentowano w całości parę dni wcześniej podczas wydarzenia promującego serię, które miało miejsce 1 lipca 2015 – anime natomiast wystartowało cztery dni później.

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker