Cienie północy
Shounen
1 lipca 2015 (12:10)
Seria Dragon Ball Super startuje już 5 lipca na japońskim kanale Fuji TV, tymczasem w Tokio miało miejsce pewne wydarzenie ją promujące. Spotkanie było transmitowane w internecie, a obecni na nim byli Masako Nozawa, odpowiedzialna za ending grupa Good Morning America z basistą przebranym za Golden Freezę, wykonujący opening Kazuya Yoshii oraz Kendō Kobayashi w stroju Yajirobē.


Co najistotniejsze, podczas wydarzenia zaprezentowano nowy komentarz od Akiry Toriyamy, którego ostatnia część została już wcześniej opublikowana w V Jumpie. Autor Dragon Balla zdradza w nim ogólny zarys fabuły nadchodzącej serii, a także jej powiązania z najnowszymi filmami kinowymi.

Dragon Ball Super to całkowita kontynuacja sagi Majin Buu. Rozpocznie się od wydarzeń mających miejsce niedługo po ostatniej walce, następnie przejdzie w sagę "Starcie bogów", w której pojawi się Bóg Zniszczenia Beerus, a dalej "Wskrzeszenie F", kiedy to Freeza powróci do życia. W tym miejscu rozpocznie się nowa, dziwna historia, w której postacie opuszczą swój świat. Będą walczyć przeciwko sąsiadom z szóstego wszechświata! Na tym zakończę, bo będą na mnie krzyczeć, że zdradzam za dużo, ale powiem jeszcze, że pojawią się też gigantyczne Super Smocze Kule. Myślę, że będzie zabawnie i ekscytująco!

Jako że chodzi o nowy wszechświat, do akcji wkroczy mnóstwo nowych bohaterów. Będę dawał z siebie wszystko podczas rysowania kolejnych postaci, które z czasem będą się pojawiać, więc też nie mogę się już doczekać.

Wiecie, znienacka dotarło do mnie, że Dragon Ball przerodził się w wielką historię. Ponieważ ja to narysowałem, dziwnie mi to przyznać, ale kiedy zaczynałem, nawet by mi przez myśl nie przyszło, że akcja mogłaby skupić się na wszechświecie. (śmiech) Nie martwcie się jednak, bo to będzie ta sama i łatwa do przyswojenia zawartość, co zawsze. Koniecznie oglądajcie Dragon Ball Super!

Dragon Ball Super to pierwsza od 18 lat całkowicie nowa seria anime w uniwersum Smoczych Kul. Akcja będzie miała miejsce "po zaciętej walce Goku z Majin Buu, kiedy na Ziemię powrócił pokój", a historią i projektami postaci zajmie się Akira Toriyama. Na ekrany japońskich telewizorów trafi 5 lipca 2015, a jednocześnie w miesięczniku V Jump będzie się ukazywała mangowa adaptacja serii autorstwa Toyotarō.
komentarze (1)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker