Cienie północy
Shounen
21 czerwca 2015 (0:17)
W sierpniowym wydaniu V Jumpa, które miało dziś swoją premierę, poza zapowiedzią pierwszego odcinka anime Dragon Ball Super oraz pierwszym rozdziałem mangowej adaptacji o tym samym tytule, zdradzono również imię jednego z dwójki nowych bohaterów – Champa (シャンパ Shanpa).

Jego imię to Champa!
Co to za jeden, ten gość stojący obok Beerusa na grafice promocyjnej?!

Jak można przypuszczać, imię wywodzi się, podobnie jak w przypadku Beerusa i Whisa, od rodzaju alkoholu – tym razem od szampana ("champagne"). Należy mieć na uwadze, że nie podano oficjalnego angielskiego zapisu – "Champa" to tylko jedna z prawdopodobnych wersji.

Obok natomiast opublikowano nowy komentarz od autora serii, Akiry Toriyamy.

Przybyła wiadomość o mistrza Akiry Toriyamy!
Wiecie, znienacka dotarło do mnie, że Dragon Ball przerodził się w wielką historię. Ponieważ ja to narysowałem, dziwnie mi to przyznać, ale kiedy zaczynałem, nawet by mi przez myśl nie przyszło, że akcja mogłaby skupić się na wszechświecie. (śmiech) Nie martwcie się jednak, bo to będzie ta sama i łatwa do przyswojenia zawartość, co zawsze. Koniecznie oglądajcie Dragon Ball Super!

Ponadto w japońskich mediach pojawiła się nowa grafika promocyjna.


Dragon Ball Super to pierwsza od 18 lat całkowicie nowa seria anime w uniwersum Smoczych Kul. Akcja będzie miała miejsce "po zaciętej walce Goku z Majin Buu, kiedy na Ziemię powrócił pokój", a historią i projektami postaci zajmie się Akira Toriyama. Na ekrany japońskich telewizorów trafi 5 lipca 2015, a jednocześnie w miesięczniku V Jump będzie się ukazywała mangowa adaptacja serii autorstwa Toyotarō.
komentarze (1)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker