Cienie północy
Shounen
18 czerwca 2015 (20:49)
W sierpniowym wydaniu V Jumpa, które na półki trafi 20 czerwca 2015, zdradzono pierwsze szczegóły dotyczące fabuły serii Dragon Ball Super. Poniżej przedstawiamy najciekawsze informacje. Zamieszczono m.in. krótki opis pierwszego odcinka anime, który znajdziecie w punkcie piątym.


Super Scoop!! 1
Seria Dragon Ball Super będzie się działa po pojedynku z Majin Buu!
Dragon Ball Super to nowa część oryginalnej historii, wykonana na podstawie projektu autora mangi, mistrza Akiry Toriyamy. Seria ta będzie przedstawiała dalsze losy Goku i reszty po zaciętej walce z Majin Buu i będzie powiązana z filmami Battle of Gods i Fukkatsu no "F".

Super Scoop!! 3
Dobrze już znani z filmów Beerus i Whis po raz pierwszy w serii TV!
Bóg Zniszczenia Beerus i jego asystent Whis występowali już w dwóch ostatnich filmach kinowych, a teraz będą się regularnie pojawiać w nowej serii telewizyjnej. Czy Beerus, znacznie silniejszy of Freezy, Cella czy Majin Buu, będzie szalał i tym razem?

Super Scoop!! 4
Powróci cała główna obsada!
Pani Masako Nozawa (głos Son Goku) i reszta głównej obsady też się pojawią w serii. Aktorzy, którzy znają DB nie od dzisiaj, tchną w Goku i pozostałych nowe życie!

Super Scoop!! 5
Ujawniamy fabułę pierwszego odcinka! Goku zaczyna pracować...?!
Po pokonaniu Majin Buu powrócił pokój. Goku, zmuszony przez Chi Chi, podejmuje się pracy, jego myśli jednak wciąż zaprząta wyłącznie trening. Tymczasem Goten postanawia wyruszyć wraz z Trunksem na przygodę w poszukiwaniu prezentu dla swojej przyszłej bratowej, Videl.

Super Scoop!! 6
Super jakość! Całkowicie nowa animacja!
Nowa seria będzie miała w całości nową grafikę, jak filmy kinowe czy openingi i endingi w DB Kai. Przed nami nowe elementy świata DB!

Super Scoop!! 7
Mangowa adaptacja Toyotarō startuje w tym numerze!
Parę słów od autora: Mnie też uradowało, że co tydzień będą nowe odcinki DB! Chciałbym tą adaptacją dołożyć coś od siebie do ekscytacji wywołanej startem nowej serii. Mangę też czytajcie!

Dragon Ball Super to pierwsza od 18 lat całkowicie nowa seria anime w uniwersum Smoczych Kul. Akcja będzie miała miejsce "po zaciętej walce Goku z Majin Buu, kiedy na Ziemię powrócił pokój", a historią i projektami postaci zajmie się Akira Toriyama. Na ekrany japońskich telewizorów trafi 5 lipca 2015, a jednocześnie w miesięczniku V Jump będzie się ukazywała mangowa adaptacja serii autorstwa Toyotarō.
komentarze (1)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker