AnimePhrases ~ cytaty z anime i mang
Shounen
14 lipca 2020 (13:37)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono sześćset ósmy wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to okładka Weekly Shōnen Jumpa wydanego 21 grudnia 1996 roku (#3-4/1997), przedstawiająca głównego bohatera mangi Tokimecha.


Tokimecha to krótka, trzyrozdziałowa seria, której następne części publikowano w kolejnych numerach tygodnika. Opowiada o genialniej dziewczynie, która konstruuje wehikuł czasu i przenosi się do czasów prymitywnych, gdzie zaprzyjaźnia się z silnym chłopcem, który broni jej przed dinozaurami.

We wskazanym numerze Jumpa opublikowano jej pierwszy rozdział. Do serii nawiązywano również we wpisie 161, gdy prezentowano jego stronę tytułową.

A tak wyglądał komentarz autora zamieszczony w magazynie:

Zacząłem używać Maca. Wszystko, od kolorów na stronie tytułowej po cienie w głównej zawartości rozdziału, zostało zrobione na Macu. To najpotężniejszy asystent.

Manga nie ukazała się nigdy w formie tomikowej.

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
Tsuru Japan Festival
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker