Shounen
13 listopada 2020 (12:04)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono sześćset dziewięćdziesiąty wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to ilustracja z tylnej okładki szóstego tomu reedycji Dr. Slumpa w wersji kanzenban, który ukazał się 2 lutego 2007 roku.


Na okładce szóstego tomu mangaka zamieścił Karola Grocha (Kurikinton Soramame), ojca dwójki kolegów Aralki. Postać ta wzorowana była na amerykańskim aktorze Clincie Eastwoodzie, a właściwie na granym przez niego Harrym Callahanie z lubianego przez Toriyamę filmu Brudny Harry z 1971 roku.

Edycja kanzenban Dr. Slumpa składa się z 15 tomów, które wydawane były w większym formacie i zawierają kolorowe strony, takie jak oryginalnie ukazywały się w magazynie Weekly Shōnen Jump. Na potrzeby okładek wydania mangaka wykonał nowe rysunki.

Ilustracje z poprzednich tomów prezentowano wcześniej we wpisach 590 (tom 1), 602 (tom 2), 623 (tom 3), 649 (tom 4) oraz 663 (tom 5).

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker