Shounen
26 lutego 2021 (10:36)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono siedemset pięćdziesiąty siódmy wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to projekt postaci imieniem Meer z gry Dragon Quest Heroes: Yamiryū to Seikaiju no Shiro (ang. The World Tree's Woe and the Blight Below). Gra została wydana na konsole PS3 oraz PS4 26 lutego 2015 roku, a więc równo sześć lat temu.


Meer (ang. Aurora) to obok Akuto główna bohaterka gry. Jak on, również jest kapitanem straży królestwa, oraz jego przyjacielem z dzieciństwa. Dostojny wyraz twarzy i stojąca sylwetka na pierwszy rzut oka zdradzają odważną osobowość.

Toriyama odpowiedzialny jest za projekty postaci i potworów oraz ilustracje dla serii gier Dragon Quest od 1986 roku, kiedy wydano jej pierwszą część. O grach wspominano w niniejszym cyklu już wielokrotnie.

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker