Katz
23 października 2017 (22:46)
W dniu dzisiejszym firma Bandai Namco ogłosiła datę premiery nadchodzącej gry o Smoczych Kulach – Dragon Ball FighterZ. W Europie i USA gra na PlayStation 4, Xbox One oraz na Steamie pojawi się 26 stycznia 2018 roku, a zatem kilka dni wcześniej niż w Japonii, gdzie premiera została wyznaczona na 1 lutego 2018.

Obecnie brak szczegółów na temat polskiego wydania, ale wzorem lat ubiegłych dzięki firmie Cenega gra powinna się ukazać w naszym kraju w tym samym terminie.


Wersja zwykła kosztować będzie 59,99 dolarów (Xbox Live). Gracze, którzy zdecydują się na zakup w najbliższym czasie, otrzymają parę bonusów z tym związanych: wcześniejszy dostęp do otwartej bety, która ma się odbyć na początku 2018 roku (tylko konsole), wcześniejszy dostęp do postaci Goku i Vegety w formie SSGSS wraz z ich awatarami, a także znaczki z androidami #21 i #18 oraz Bulmą.

Ogłoszono również rozszerzenie FighterZ Pass, które zaoferuje 8 dodatkowych grywalnych postaci z własnymi znaczkami, awatarami i alternatywnymi kolorami. Jego cena wyniesie 34,99 dolarów/euro. Znajdzie się on w pakiecie razem z grą w edycji "FighterZ Edition".

Dodatkowo na wszystkich platformach pojawi się wersja "Ultimate Edition", która oprócz wspomnianego FighterZ Passa zawierać ma także 11 utworów z serii anime i pakiet komentatora.

Gra na PC również pojawi się w trzech wersjach i kosztować będzie między 59,99 a 109,97 euro na platformie Steam lub 49,99 w sklepie Bandai Namco. Dostępna będzie w wersji z polskimi napisami. Pojawiły się także wstępne wymagania sprzętowe, apelujemy jednak, by jeszcze się do nich nie odnosić, ponieważ mogą nie być ostateczne – są dziwnie wysokie jak na konfigurację minimalną: procesor i7-3770 CPU @ 3.40GHz, RAM 16 GB, karta graficzna GeForce GTX 660 4GB (nie ma takiej).

Przypominamy, że do nabycia będzie również kolekcjonerska wersja gry.
komentarze (0)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker