Katz
16 listopada 2017 (21:13)
Kilka tygodni temu firma Bandai Namco wypuściła kolejny trailer gry Dragon Ball FighterZ. Tym razem wideo przedstawia konkretne informacje na temat trybu fabularnego.

Z filmu można się dowiedzieć, że gracz będzie niejako połączony z Goku, z jego umysłem i ciałem, by odkryć prawdę kryjącą się za tajemniczą utratą przytomności przez wojowników spowodowaną pojawieniem się ich klonów. Fabuła podzielona będzie na trzy akty – z Goku, Freezą i androidem #18. Wideo możecie obejrzeć poniżej.


Nadchodzący numer V Jumpa ujawnia z kolei kolejne grywalne postaci. Szeregi dotychczas potwierdzonych postaci uzupełnią Gotenks, dorosły Gohan oraz Majin Buu (Kid).


Tymczasem firma Cenega, naczelny dystrybutor Bandai Namco w Polsce, poinformowała, że Dragon Ball FighterZ ukaże się w naszym kraju na równi z europejską premierą, czyli 26 stycznia 2018 roku.

W ofercie będzie dostępna edycja zwykła oraz kolekcjonerska. Na tę drugą na razie nie ma żadnych ofert, z kolei podstawowa na ten moment najtaniej dostępna jest w sklepie GryOnline.pl w cenie 234,90 zł.


Plan wydawniczy obejmuje tylko wersje konsolowe, albowiem wersja pecetowa sprzedawana będzie wyłącznie cyfrowo. W tym miejscu warto wspomnieć, że w serwisie Steam od kilku dni dostępne są ceny w złotówkach.

Niestety w tym momencie nic nie wiadomo odnośnie do wersji językowej gry na konsolach. Wiadomo, że na PC pojawi się z polskimi napisami.
komentarze (0)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker