Shounen
9 listopada 2017 (14:29)
Od zakończenia wydawania mangi Dragon Balla w 2003 roku wydawnictwo J.P.Fantastica przez wiele lat nie rozpieszczało fanów Smoczych Kul, nawet gdy w Japonii zaczęły ukazywać się nieliczne mangi z tego uniwersum. To jednak przeszłość, albowiem na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy wydawnictwo zapowiedziało wydanie trzech nowych pozycji – dwóch mang oraz artbooka.

 • Manga:
  Dragon Ball Super
  Polska premiera: luty 2018
  Cena: 18,90 zł

  Mangowa adaptacja anime autorstwa Toyotarō. W Japonii rozdziały ukazują się od czerwca 2015 roku w trybie miesięcznym na łamach V Jumpa. Do tej pory wyszły cztery tomy. (zapowiedź na FB: link)

 • Manga:
  Jaco the Galactic Patrolman (polski tytuł jeszcze nieznany)
  Polska premiera: maj 2018 (na Pyrkonie 18-20 maja)
  Cena: 18,90 zł

  Najnowsza, jednotomowa manga Akiry Toriyamy, a za przyczyną ostatniego rozdziału uznawana za prequel Dragon Balla. W Japonii wydana w 2013 roku. W tomiku zawiera się również rozdział dodatkowy opowiadający o rodzicach Goku – Dragon Ball Minus. (zapowiedź na FB: link)

 • Artbook:
  Dragon Ball: The Complete Illustrations (Daizenshū)
  Polska premiera: 2018
  Przewidywana cena: 60-70 zł

  Pierwotnie pierwsza część z cyklu databooków Daizenshū. Zawiera głównie ilustracje Akiry Toriyamy (w liczbie 265), ale również komentarze czy też wywiad z mangaką. W Japonii wydana w 1995 roku. (zapowiedź na FB: link)

Z tej okazji wkrótce na stronie pojawi się konkurs, w którym do wygrania będą wybrane tomiki oryginalnej mangi Dragon Ball wydanej przez JPF, a w późniejszym czasie kolejne, dlatego zachęcamy do częstego śledzenia newsów.
komentarze (0)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker