Cienie północy
Shounen
10 kwietnia 2009 (18:45)
Na początek, z okazji nadchodzących świąt Wielkiej Nocy Zarząd DB Nao pragnie życzyć miłośnikom anime odwiedzającym nasz serwis wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, miłości i pokoju.

W ostatnią niedzielę, 5 kwietnia, premierę miał pierwszy odcinek Dragon Ball Kai, serii szerzej opisanej w poprzednim newsie. Na forum utworzony został nowy dział, służący do komentowania odcinków emitowanych co tydzień w japońskiej telewizji. Chcecie się podzielić z innymi swoimi wrażeniami na ich temat? A może podczas oglądania zauważyliście coś ciekawego? Zapraszamy! Znajdziecie tam również linki do najnowszych odcinków.

Dziś o 4 w nocy ukazały się polskie napisy do wyżej wymienionego odcinka, wykonane przez naszą grupę. Można je pobrać stąd, a także skomentować. Jeśli jeszcze odcinka nie oglądaliście, to polecamy zrobić to z naszymi napisami. Jeśli macie problemy z ich uruchomieniem – pytajcie w odpowiednim temacie na forum. Od drugiego odcinka (emisja 12 kwietnia), mamy nadzieję wykonywać je znacznie szybciej. Jeśli znasz język japoński i chciałbyś dołączyć do grupy – napisz do nas.

Dokładnie za tydzień, 17 kwietnia, w polskich kinach premierę będzie miał Dragonball: Ewolucja (ang. Dragonball Evolution), amerykański film live-action (z aktorami), luźno oparty na mandze Akiry Toriyamy. Nie cieszy się jednak dobrą opinią – raczej bardzo negatywną.

Na koniec, chciałbym wspomnieć o organizowanym od lat Konkursie Teledysków Anime. Każdy może zgłosić do niego jeden teledysk o dowolnej tematyce wykorzystujący sceny z dowolnych anime. Zapraszamy. Na stronę dodałem także baner reklamowy.

Jeszcze dodam, iż został usprawniony system zamieszczania newsów, więc możecie liczyć na częstsze aktualizacje ;)
komentarze (2)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker