Katz
8 czerwca 2024 (14:48)
W związku z imprezą Summer Game Fest 2024 firma Bandai Namco wypuściła nowy trailer gry Dragon Ball Sparking! Zero, który możecie obejrzeć poniżej.


Ujawniono również, że spadkobierca serii Budokai Tenkaichi będzie dostępny w czterech edycjach, a o każdej z nich można przeczytać chociażby w sklepie Steam – zawartość na każdą z platform będzie jednakowa. Ponadto na oficjalniej stronie Bandai Namco do nabycia będzie kolekcjonerska edycja gry (również na PC) w cenie 869 zł, która oprócz gry w wersji "ultimate edition" zawierać będzie:
  • steelbook,
  • metalową zakładkę do książek,
  • 4 karty (3 bohaterów, 1 energii) do karcianki Dragon Ball Super Card Game Fusion World,
  • dioramę przedstawiająca Goku oraz Broliego o wymiarach 26,4 x 17,4 cm.


Jak nie trudno było się domyślić, do tej gry także trafi dodatkowa zawartość w postaci DLC i poinformowano, że pierwsze trzy skupią się na filmie Dragon Ball Super: Super Hero oraz nadchodzącej serii Dragon Ball Daima i dodadzą łącznie 20 postaci.

Gra oficjalnie ukaże się w polskiej, kinowej wersji językowej 11 października 2024 roku na konsolach Xbox Series X, PlayStation 5 oraz na PC. Posiadacze wersji deluxe i ultimate będą mogli zacząć zabawę już trzy dni wcześniej, tj. 8 października 2024 roku.
komentarze (1)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker