Katz
8 grudnia 2023 (19:28)
Firma Bandai Namco opublikowała pierwszy zwiastun z fragmentami rozgrywki z nadchodzącej, nowej gry w uniwersum Dragon BallaDragon Ball: Sparking! Zero.


Tak jak informowano w marcu tego roku, będzie to kolejna odsłona serii gier przez wielu uznawanych za kultową, która na zachodzie wydawana była pod tytułem Budokai Tenkaichi. Tym razem jednak zdecydowano się na oryginalną nazwę, pod którą poprzednie części były wydawane w Japonii.

Gra tworzona jest przez studio Spike Chunsoft, a więc niejako ojców pierwowzoru, "niejako", albowiem poprzednie gry tworzyło samo Spike, które jedenaście lat temu połączyło się z firmą Chunsoft. Studio w ostatnich latach stworzyło m in. Jump Force, One Punch Man: A Hero Nobody Knows czy poboczną grę o znanych na całym świecie kieszonkowych stworkach Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX.

Data premiery nie została podana, ale wiadomo, że zmierza na konsolę PlayStation 5 i Xbox Series X oraz na PC (Steam). Na tej ostatniej platformie pojawiła się już karta produktu, gdzie można przeczytać, że gra ukaże się się ona w polskiej, kinowej wersji językowej.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker