Shounen
10 lipca 2018 (0:33)
Zaprezentowano nowy plakat nadchodzącego filmu kinowego z serii Super i podano jego właściwy tytuł. Jak się okazuje, produkcja skupi się na dobrze znanej fanom postaci, a zatytułowana została Dragon Ball Super: Broly. Pojawiła się też nowa wiadomość od Akiry Toriyamy, który odpowiada m.in. za scenariusz.


Napis na plakacie można przetłumaczyć jako: "Największy wróg, Saiyanin".

Na oficjalnej stronie filmu opublikowano nowy komentarz mangaki w językach japońskim i angielskim.

Znacie Broliego?

Jest niesamowicie silnym Saiyaninem, który pojawił się tylko w starych filmach anime. Wykonałem wtedy jego projekt, ale w związku z tym, że w tamtych czasach nie angażowałem się w produkcję anime, kompletnie zapomniałem jego historię.

A więc Broli. Słyszałem, że nadal jest bardzo popularny, nie tylko w Japonii, ale też za granicą. Mając to na uwadze, mój redaktor zasugerował, by umieścić Broliego w następnym filmie.

Obejrzałem tamte filmy i poczułem, że może wyjść coś całkiem interesującego, jeśli pozmieniam parę rzeczy. Wziąłem się do pracy, aby stworzyć opowieść, która włączy go do serii Dragon Ball Super.

Mając w głowie jego klasyczny wizerunek, by nie zawieźć fanów, odnowiłem go i dodałem nową stronę jego osobowości. Myślę, że po tym okaże się bardziej fascynującym Brolim.

Naturalnie ujrzycie zaciętą walkę, ale i ścieżkę przeznaczenia, która doprowadzi do spotkania pomiędzy Goku, Vegetą i Brolim. Dotknie także armii Freezy oraz samej historii Saiyan, która będzie mieć duży związek ze wszystkim. Historia będzie zakrojona na szeroką skalę i dramatyczna.

Nadchodzi najpotężniejszy Saiyanin, Broli! Będzie też sporo innych rzeczy, które na pewno polubicie! Czekajcie i bądźcie cierpliwi jeszcze trochę!

Zapowiedziano również, że na amerykańskim Comic-Conie w San Diego, który odbędzie się w dniach 19-22 lipca, zostanie zaprezentowany trailer.

Japońska premiera filmu odbędzie się 14 grudnia 2018 roku. Reżyserią zajmie się Tatsuya Nagamine, a za historię i projekty postaci odpowiadał będzie Akira Toriyama.
komentarze (1)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker