Shounen
1 kwietnia 2018 (14:41)
Jak informuje strona wytwórni Toei, za rok czeka nas nowy film! Bardzo nietypowy, albowiem będzie to crossover filmów Dragon Ball Super i Precure Super Stars!.


"Kto okaże się bardziej super?!"

Film będzie nosił tytuł Eiga Dragon Ball Super x Eiga Precure Super Stars! The Movie: Son Gokū vs Cure Yell (映画ドラゴンボール超×映画プリキュアスーパースターズ THE MOVIE 孫悟空VSキュアエール), a jego premiera na całym świecie odbędzie się 1 kwietnia 2019 – rok po zapowiadanym dwudziestym filmie Dragon Balla, jednocześnie w piętnastolecie serii Precure.

Szczegółów nie zdradzono. Tytułowa Cure Yell, którą widzimy na plakacie, to jedna z głównych bohaterek Hugtto! Precure, aktualnie ukazującej się serii o czarodziejkach.

W zapowiedzi czytamy, że będzie to niespotykane superstarcie, dosłownie "super" projekt. Dragon Ball i Precure to serie bardzo popularne nie tylko w Japonii, ale na całym świecie, twórcy nie mają więc wątpliwości, że będzie to epicka opowieść, która zadowoli wszystkie pokolenia, i dzieci, i dorosłych.

W tekście zauważa się, że tworzenie tego typu crossoverowych filmów studio rozpoczęło w 1973 roku, kiedy podczas imprezy Toei Manga Matsuri pokazano film Mazinger Z tai Devilman.

Nie dajcie się nabrać!
komentarze (1)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker