Shounen
1 kwietnia 2018 (11:50)
Dla uznania zasług #17, który okazał się najlepszy spośród biorących udział w Turnieju Mocy i wszystkich uratował, przemianowano dziś stronę internetową Dragon Balla (dragonball.news) na oficjalną stronę androida #17.


Cyborg okrzyknięty został mianem MVP (Most Valuable Player – najbardziej wartościowy gracz) i oprócz zamieszczenia na stronie przeróżnych grafik opublikowano również inne treści na jego temat.

W sekcji wywiadów z twórcami znajdziemy rozmowę z doktorem Gero, w której naukowiec zdradza znane skądinąd informacje na temat swoich dzieł. Możemy znaleźć też artykuł, w którym zamieszczono wraz z komentarzem wybrane fragmenty oryginalnej mangi DB z rozdziałów, w których pojawiał się #17, czy też inny opisujący losy tej postaci w serii Super.

Ukazał się także tekst dementujący plotkę, jakoby w Tokio widziano #17 – po zbadaniu sytuacji okazało się jednak, że to była droga krajowa nr 17 (zdjęcie poniżej).


Nie zabrakło również specjalnego wpisu w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to datowana na grudzień 2016 roku grafika przedstawiająca #17 i #18 wykonana na potrzeby sagi przetrwania wszechświata w anime Dragon Ball Super.

Na piersi napis MIR, na opasce RENGER (!). Pomijając dżinsy, jest to jego uniform.

Grafikę tę zamieszczono w marcowym V Jumpie w 2017 roku. Autorzy wpisu zauważają, że był to pierwszy od 13 lat rysunek mangaki przedstawiający tę postać. Wcześniej #17 ukazał się na okładce wydanego w 2003 roku 24 tomu mangi DB w edycji kanzenban. I tym razem jednak nie zdradzono, co owe MIR oznacza.

Nie dajcie się nabrać!
komentarze (1)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker