Shounen
11 maja 2022 (16:27)
W czerwcowym numerze Saikyō Jumpa, który ukazał się w tym miesiącu, opublikowano dziesiątą pracę z cyklu Dragon Ball Super Gallery, w ramach którego różni znamienici artyści prezentują swoje wersje 42 okładek mangi Dragon Balla.

Dziesiątą okładkę wykonał Mitsutoshi Shimabukuro, urodzony w 1975 roku autor mangi Toriko (2008-2016), który zaprezentował swoją wersję okładki dziewiętnastego tomu DB. Ilustracja została zamieszczona wraz z komentarzem mangaki na tylnej okładce magazynu.


Kiedy byłem w drugiej klasie gimnazjum, tak bardzo podobała mi się scena z tego tomu, poprzedzająca walkę Goku i Vegety, że w kółko ją kopiowałem. Czuję, że miałem ogromne szczęście, załapując się w sam środek ukazywania się Dragon Balla w Jumpie. Moje gratulacje z okazji 40-lecia Dragon Balla!!

Cykl Dragon Ball Super Gallery wystartował w sierpniu 2021 roku w miesięczniku Saikyō Jump w ramach zbliżającego się 40-lecia serii. Premiera pierwszego rozdziału mangi Toriyamy miała miejsce 20 listopada 1984 roku, a więc jubileusz uniwersum przypada za dwa lata, na 2024 rok.
komentarze (0)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker