Shounen
6 września 2021 (10:01)
W październikowym numerze Saikyō Jumpa, który ukazał się 3 września, opublikowano drugą pracę z cyklu Dragon Ball Super Gallery, w ramach którego różni znamienici artyści prezentują swoje wersje 42 okładek mangi Dragon Balla.

Drugą okładkę wykonał Tite Kubo, urodzony w 1977 roku autor popularnej mangi Bleach (2001-2016), który zaprezentował swoją wersję okładki 27 tomu DB. Ilustracja została zamieszczona wraz z komentarzem mangaki na tylnej okładce magazynu.


Muszę się przyznać, że nie wiedziałem, co tutaj napisać, więc zerknąłem do komentarza z oryginalnego 27 tomu i było tam mniej więcej: "Powinienem napisać tu o czymś, co się ostatnio wydarzyło, ale byłem tak zajęty rysowaniem do tygodnika, że nie mam nic do powiedzenia". Brzmi znajomo, pomyślałem, ale dalej było też coś w stylu: "Komentarze zamieszczane w spisie treści Jumpa pisał mój redaktor", o czym szkoda, że nie wiedziałem, gdy sam rysowałem co tydzień. To po raz kolejny przypomniało mi, jak genialny jest pan Toriyama. Wiem mogłem w taki sposób...

Cykl Dragon Ball Super Gallery wystartował w sierpniu 2021 roku w miesięczniku Saikyō Jump w ramach zbliżającego się 40-lecia serii. Premiera pierwszego rozdziału mangi Toriyamy miała miejsce 20 listopada 1984 roku, a więc jubileusz uniwersum przypada za trzy lata, na 2024 rok.
komentarze (0)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker