Shounen
8 marca 2023 (15:08)
W kwietniowym numerze Saikyō Jumpa, który ukazał się w tym miesiącu, opublikowano dwudziestą pracę z cyklu Dragon Ball Super Gallery, w ramach którego różni znamienici artyści prezentują swoje wersje 42 okładek mangi Dragon Balla.

Dwudziestą okładkę wykonała Posuka Demizu, urodzona w 1988 roku współautorka mangi The Promised Neverland (2016-2020), która zaprezentowała swoją wersję okładki 22 tomu DB. Ilustracja została zamieszczona wraz z komentarzem mangaczki na tylnej okładce magazynu.


Bardzo lubiłam Dendego i Cargo, więc pozwoliłam sobie narysować okładkę 22 tomu! Ich historia potoczyła się tragicznie, dlatego narysowałam ich szczęśliwych, wybierających się na wycieczkę po spokojnej Namek. Zawsze chciałam umieć rysować maszyny tak jak pan Toriyama i mam nadzieję, że kiedyś mi się uda. (Od teraz na pewno!) Moje gratulacje z okazji 40-lecia!!

Cykl Dragon Ball Super Gallery wystartował w sierpniu 2021 roku w miesięczniku Saikyō Jump w ramach zbliżającego się 40-lecia serii. Premiera pierwszego rozdziału mangi Toriyamy miała miejsce 20 listopada 1984 roku, a więc jubileusz uniwersum przypada w 2024 roku.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker