Shounen
9 lutego 2023 (15:25)
W marcowym numerze Saikyō Jumpa, który ukazał się w tym miesiącu, opublikowano dziewiętnastą pracę z cyklu Dragon Ball Super Gallery, w ramach którego różni znamienici artyści prezentują swoje wersje 42 okładek mangi Dragon Balla.

Dziewiętnastą okładkę wykonał Hideaki Sorachi, urodzony w 1979 roku autor mangi Gintama (2003-2019), który zaprezentował swoją wersję okładki szesnastego tomu DB. Ilustracja została zamieszczona wraz z komentarzem mangagi na tylnej okładce magazynu.


W dzieciństwie uwielbiałem okładkę 16 tomu, ale nie byłem w stanie jej dobrze przerysować, więc poprosiłem ojca, by narysował mi ją na dużym arkuszu, po czym ozdabiała mój pokój niczym plakat. Czas minął i mamy 40-lecie Dragon Balla. Nauczyłem się trochę lepiej rysować niż za dzieciaka, ale nadal nie sądzę, żebym mógł konkurować z tymi pożółkłymi i podniszczonymi Goku i Piccolo.

Cykl Dragon Ball Super Gallery wystartował w sierpniu 2021 roku w miesięczniku Saikyō Jump w ramach zbliżającego się 40-lecia serii. Premiera pierwszego rozdziału mangi Toriyamy miała miejsce 20 listopada 1984 roku, a więc jubileusz uniwersum przypada w 2024 roku.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker