Shounen
15 stycznia 2023 (20:04)
W lutowym numerze Saikyō Jumpa, który ukazał się w tym miesiącu, opublikowano osiemnastą pracę z cyklu Dragon Ball Super Gallery, w ramach którego różni znamienici artyści prezentują swoje wersje 42 okładek mangi Dragon Balla.

Osiemnastą okładkę wykonał Kentarō Yabuki, urodzony w 1980 roku współautor mangi To Love-Ru (2006-2017) oraz autor Black Cat (2000-2004) i Ayakashi Triangle (2020-), który zaprezentował swoją wersję okładki 31 tomu DB. Ilustracja została zamieszczona wraz z komentarzem mangaki na tylnej okładce magazynu.


Moje zainteresowanie mangą miało swój początek w szkole podstawowej, kiedy obserwując Goku i innych, bawiłem się rysowaniem ich przygód w zeszycie, ucząc się przy tym podziału na kadry. Nie do wiary, że nawet teraz, gdy sam jestem już po czterdziestce, Goku nadal jest aktywny i mogę cieszyć się nowymi produkcjami...! Chciałbym powiedzieć sobie z tamtych dni, że kiedyś będę mógł uczestniczyć w tym projekcie i narysować sztucznych ludzi, których tak bardzo lubię. Panie Toriyama, moje gratulacje z okazji 40-lecia Dragon Balla!!

Cykl Dragon Ball Super Gallery wystartował w sierpniu 2021 roku w miesięczniku Saikyō Jump w ramach zbliżającego się 40-lecia serii. Premiera pierwszego rozdziału mangi Toriyamy miała miejsce 20 listopada 1984 roku, a więc jubileusz uniwersum przypada w 2024 roku.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker