Shounen
8 grudnia 2022 (12:24)
W styczniowym numerze Saikyō Jumpa, który ukazał się w tym miesiącu, opublikowano siedemnastą pracę z cyklu Dragon Ball Super Gallery, w ramach którego różni znamienici artyści prezentują swoje wersje 42 okładek mangi Dragon Balla.

Siedemnastą okładkę wykonała Akira Amano, urodzona w 1973 roku autorka mangi Katekyō Hitman Reborn! (2004-2012), która zaprezentowała swoją wersję okładki czwartego tomu DB. Ilustracja została zamieszczona wraz z komentarzem mangaczki na tylnej okładce magazynu.


Witajcie, z tej strony Akira Amano. Dragon Ball to dla mnie niezapomniana część dzieciństwa, a raczej coś, co polubiłam do tego stopnia, że czuję się nim przesiąknięta. Korzystając z szansy narysowania Goku, po raz kolejny utwierdziłam się w przekonaniu, że uwielbiam tę postać. Bardzo dziękuję!

Cykl Dragon Ball Super Gallery wystartował w sierpniu 2021 roku w miesięczniku Saikyō Jump w ramach zbliżającego się 40-lecia serii. Premiera pierwszego rozdziału mangi Toriyamy miała miejsce 20 listopada 1984 roku, a więc jubileusz uniwersum przypada za dwa lata, na 2024 rok.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker